Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čím dál tím častěji i mladé dívky zápasí se zničenými vlasy, protože si je třeba často žehlí či kulmují. Kolikrát musí sáhnout po uzdravení od kadeřníka, který jim vlasy zkrátí.

Máš krátké nebo řídké vlasy? Použij clip-in!

Clip-in vlasy
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Clip-in vlasy
aktualizováno 30.10.2013, 00:00 | 30.10.2013, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Čím dál tím častěji i mladé dívky zápasí se zničenými vlasy, protože si je třeba často žehlí či kulmují. Kolikrát musí sáhnout po "uzdravení" od kadeřníka, který jim vlasy zkrátí.

Mrtvé a zničené vlasy jsou pryč, ale stějně se ti stýská po dlouhých? Nebo je máš příliš řídké a chtěla bys je jen zahustit? Zkus prodloužení či zahuštění vlasů metodou clip-in!
Clip-in vlasy jsou dělané z lidských vlasů, proto je můžeš barvit, kulmovat či žehlit, ale samozřejmě se to moc nedoporučuje.

Na našem trhu seženeš i mnohem levnější druh clip-in vlasů, a to syntetické. To jsou vlasy umělé, více se lesknou a samozřejmě více zacuchávají, jsou vhodné jen na občasné nošení.

A jaká je cena clip in vlasů?
Cena vlasů je také podle kvality vlasů, záleží na tom, jestli jsou vlasy středoevropské, ty jsou více kvalitní, a nebo z východu, které jsou trošku hrubší a pevnější. Ty jsou ale přírodní jen tmavé, světlé odstíny jsou chemicky barvené, tedy nejsou panenské.

Cena záleží také na délce a váze vlasů, například vlasy dlouhé 40 cm s váhou 70 gramů seženeš od 1200 korun.

Pokud si chceš vlasy zahustit, možná ti stačí jen sedmdesáti gramová sada, ale pokud máš vlasy hodně řídké, nebo krátké a chceš si vlasy i prodloužit a zahustit, doporučuji sadu 160 gramů. Tu najdeš například tady: www.lovelyhair.cz.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Chceš dlouhou hřívu? Mista ti poradí svůj trik s clip-in prameny
Mista radí: Jak správně pečovat o své vlasy

Na trhu najdeš také clip-in culíky, které si připneš na svůj culík. Vypadá to moc pěkně, seženeš ho například tady: www.hotstyle.cz. Mají zde velký výběr a kvalita v poměru s cenou je fantastická.

Koupit si můžeš i připínací ofiny, které ale nemusí být z lidských vlasů, stačí pouze ze syntetiky.

Vlasy si můžeš zahustit či prodloužit i jinými metodami, například "přilepením", keratinem (keratinové "nehtíky" nasadíš na vlas a tavícími kleštěmi "přicvakneš") nebo přicvaknutím vlasů k tvým vlasům pomocí kroužků - tyto metody nejsou sundavací.

Koupit si samozřejmě můžeš jen svazky vlasů, na které si sama vybereš, jakou metodou bys je chtěla na své vlasy nasadit. Takové najdeš třeba zde: www.czvlasy.cz.

Já osobně doporučuji clip in, protože pokud chci, mohu je kdykoli sundat.

A co ty, máš nějakou zkušenost s clip in vlasy?



4 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •