Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Určitě každá z nás se ocitla v situaci, kdy náš milý tatínek má narozeniny nebo s přítelem slavíme výročí a zkrátka nevíme, čím jim udělat radost. Přítel pak už dostával takové ty věci, které se často opakují. Jako například spodní prádlo, kosmeti...

Máte výročí nebo má přítel či tatínek narozeniny? Mám tip na dárek!

brandnooz
zdroj: Archiv blogerky brandnooz
aktualizováno 27.05.2018, 11:43 | 27.05.2018, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Určitě každá z nás se ocitla v situaci, kdy náš milý tatínek má narozeniny nebo s přítelem slavíme výročí a zkrátka nevíme, čím jim udělat radost. Přítel pak už dostával takové ty věci, které se často opakují. Jako například spodní prádlo, kosmetiku, společnou fotku apod.

Našla jsem ale super způsob, jak přítele, tatínka, bráchu, dědečka anebo vlastně jakéhokoliv mužského obdarovat, aby byl překvapený a měl radost.

 

Jde o brandnooz box výhradně pro muže!

 

V boxu můžeš často najít kombinaci kosmetiky i dobrého jídla, což určitě potěší každého chlapa.


Box jsem objednala pro svého taťku, který bude slavit narozeniny. A co na něj v balíčku čekalo?


1. Krušovice řízná 10

 

Věc, která potěší každého chlapa, protože snad každý chlap má rád pivo. Nic nového, ale byl to takový bonus, který potěšil.


2. Schwarzkopf Got2b phenomenal

 

Můj taťka gely, pasty ani laky na vlasy nepoužívá, takže tenhle výrobek ani neotestoval a putoval jako dárek k mému příteli, který má vlasy delší a výrobek rád otestoval. Říkal, že je celkem s modelovací pastou spokojený, že dobře drží tvar vlasů a nevytváří mastný efekt.


3. Tiger energy drink

 

Nápoj, který tě nenechá v klidu. Za něj byl taťka moc rád, protože často vstává brzy a jezdí delší trasy do práce, proto občas sáhne po energy nápoji, a říkal, že tenhle mu obzvláště chutnal.


4. Dove men+ care clean comfort antiperspirant

 

Antiperspirant ve spreji. Co více k němu dodat? Taťka mi říkal, že moc hezky voní a dobře fixuje tuhý deodorant. A že funguje moc dobře.


5. Dove men+ care 3v1

 

Novinka pro nás oba. Jde o hustou sprchovou pěnu,která dokonale zvláční a vyživí pokožku a je vhodná i na holení. Taťka říkal, že je to moc fajn. Spojí několik věcí v jednu a ušetří čas. Navíc pěna opravdu nádherně voní a provoní celé tělo.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

To nejzajímavější z pánského Brandnooz Boxu
Od teď už řešit dárky pro přítele či tátu nemusíš!
Co jsem našla v novém Brandnooz boxu


6. Spak gourmet ketchup barbecue

 

Co dodat. Kečupy od značky Spak jsou dle mého jedny z nejlepších. Tato novinka překvapila celou rodinu, chuť rajčat bez přidání chemických konzervantů je nezaměnitelná a navíc s barbecue aromatem!

 

Super také je, že ho můžeš také při bezlepkové dietě.


7. Chroupáky se škorpionem

 

Ne, nejde o oříšky se škorpionem jako tím živočichem. Jde ale o pražené arašídy v kombinaci s nejpálivějším kořením na světě! Takže opravdu pozor! Můj taťka na pálivé moc není, proto jsem je věnovala příteli a jeho taťkovi, kteří pálivé milují.


8. Bonduelle 2x minibalení červených fazolí

 

Super je, že je to porce opravdu pro jednoho. Můj táta často chodí rybařit a neví, co s sebou. Myslím, že tohle je to vhodné.

 

Moc se mi líbilo, že na každém balení je také recept, podle kterého můžeš fazole připravit.


9. Freeman jílová maska 5v1 whiskey-rye

 

Tato maska překvapila nás všechny především kvůli použitým ingrediencím. Maska hloubkově čistí a opravu krásně voní.

 

Vhodná opravdu pro chlapy.


10. Jako bonus taťka našel v brandnooz boxu také dva časopisy. Jeden byl Epocha, kde se může dočíst různé zajímavosti, a druhý je časopis KaproMánie. Jak už jsem říkala, taťka rád rybaří, tak si myslím, že ho tento časopis moc potěšil.


Myslím si, že je to opravdu fajn dárek. Protože se dá darovat vlastně kdykoliv a lze ho darovat vlastně vždycky, protože nikdy nevíte, co bude obsahovat, a tak je pro všechny překvapením. A o tom mají přeci dárky být!


Tatínek měl moc radost a byl překvapen, protože se ještě s ničím takovým nesetkal. Testování ho bavilo. Pokud chceš objednat i ty Brandnooz box jako dárek, můžeš tak učinit zde: www.brandnooz.cz2 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •