Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každé ráno stojím před skříní a marně bádám, co si dnes vezmu na sebe. Také tě to aspoň někdy trápí? Přečti si tenhle článek a třeba příště už budeš vědět, co si na horký letní den obléct.

Oblečení pro horký letní den

aktualizováno 18.06.2011, 00:20 | 18.06.2011, 00:00 | kombat.ro / Kikush/Krasna.cz

Každé ráno stojím před skříní a marně bádám, co si dnes vezmu na sebe. Také tě to aspoň někdy trápí? Přečti si tenhle článek a třeba příště už budeš vědět, co si na horký letní den obléct.

Zkus si nejprve skříň srovnat. Odděl staré a nové kousky a teplejší věci od volnějších letních. Věci, které už nechceš nebo nenosíš, můžeš dát třeba kamarádce, mladšímu sourozenci anebo vyhodit ;-)

Oblečení, které si právě vezmeš, musí ladit samozdřejmě i k počasí. Jeden den je nádherně teplo a druhý zase pořádné slejváky, proto nejdřív mrkni třeba na předpověď počasí, nebo aspoň z okna, jak tam přibližně je. Samozřejmě dešťové přeháňky nastat mohou, ale není to nic hrozného.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Tipy na oblečení, které tě zeštíhlí
MÓDNÍ SERIÁL: Obleč se jako... Lolita

V horký letní den, s teplotami kolem 30 stupňů, ráda nosím krátké kraťasy a tričko, doladím to nějakým doplňkem nebo čelenkou, nasadím brýle a vyrážím. Jako dobrou kombinaci můžeš využít i legíny s teniskami a tílkem. K tomu si udělej nějaký pěkný účes a dolaď ho třeba šátkem. Nebo zvol rozpustilý drdol, či jen rozpušťěné vlasy.

Jinak šátek můžeš použít a kombinovat téměř na cokoli, je to moc pěkný a praktický doplněk ;-)Nezapomeň na boty, vyber nějaké, které ti dobře sedí, nebude se ti v nich potit ani pařit noha a zároveň budou ladit k tvému outfitu.

A teď už máš aspoň nějakou představu, co si vezmeš příště do školy nebo ven, když je teplý letní den?6 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •