Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Skoro každá z nás touží mít krásné, husté a třeba i dlouhé vlasy. Když jsem byla dítě, rostly mi vlasy jako po másle, bohužel s přibývajícím věkem to už není žádná sláva. Vlasy padají mnohem více a tím i naše hříva řídne, vlasy se nám lámou.

Po čem mi OPRAVDU začaly růst vlasy?

rychlejší růst vlasů
zdroj: Thinkstockphotos rychlejší růst vlasů
aktualizováno 31.08.2017, 00:00 | 31.08.2017, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Skoro každá z nás touží mít krásné, husté a třeba i dlouhé vlasy. Když jsem byla dítě, rostly mi vlasy "jako po másle", bohužel s přibývajícím věkem to už není žádná sláva. Vlasy padají mnohem více a tím i naše hříva řídne, vlasy se nám lámou.

Nebo alespoň já jsem s tím měla opravdu velký problém. Vyzkoušela jsem opravdu hodně. Ať už to byly domácí masky na vlasy nebo drahé výrobky či tabletky, nic moc mi nepomohlo. Ale teď tu mám pro tebe dva tipy na výrobky, které by ti mohly pomoct stejně jako mně.

 

Jedním z nich je šampón od značky Milva, který v sobě ukrývá přírodní složky Chininu, po kterém vlasy nepadají a podporuje růst vlasů a také tvorbu nových folikul, z kterých rostou vlasy nové.
Kosmetika od značky Milva není testovaná na zvířatech, což určitě mnohé z nás ocení. Od stejné řady můžeš zakoupit i masku na vlasy či vodu.

 

A mé zkušenosti? Mohu říct, že mi o používání této řady přestaly padat vlasy, nějak extra tedy nevyrostly, ale proti padání je to opravdu fajn. Vše můžeš zakoupit na stránkách www.chininovakosmetika.cz.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

3 způsoby jak na krásné zdravé dlouhé vlasy rychle a za pár korun!
Kolik šamponu a jak často vlasy mýt? Známe pravidla ideální péče o vlasy
Povzbuď růst vlasů: Triky, které fungují

 

Druhou věcí, kterou ti mohu ze srdce doporučit, je vlasová voda SOS v rozprašovači od značky Bione. Bione je česká bio značka, která se vyznačuje velmi kvalitními výrobky za rozumnou cenu. Už bych to asi nějak více nekomentovala a řekla ti hlavně to, jaké s vodou mám zkušenosti!


Tato voda je prostě bomba!! Nic lepšího jsem asi neobjevila. Voda má super rozprašovač, takže se opravdu dobře nanáší až do kořínků vlasů. Používám ji asi 4 měsíce a mohu opravdu potvrdit, že vlasy přestaly tolik padat a hlavně začaly mnohem rychleji růst a začaly mi růst i nové vlasy.
Mnohem rychleji mám odrosty na svých barvených vlasech, což jsem dříve vůbec nepozorovala. Což je fajn, že vidím opravdu nějaký důkaz.


Vlasovou vodu si nanáším každé ráno a většinou i večer, vlasy to nádherně prosvěží a osvěží to i vlasovou pokožku. Dokonce se mi zdá, že se vlasy od používání už tolik nemastí.
A víte, co je ještě super? Tato SOS voda stojí jen 119,- za 200 ml balení. Objednat si ho můžeš na stránce www.notino.cz nebo ho můžeš občas najít v síti Kaufland.5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •