Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Votvírák se kvapem blíží, spousta lidí se nemůže dočkat protože Votvírák 2015 vypukne už 12.6. a bude probíhat do 14.6.

Proč si letos nenechat ujít Votvírák + tipy, jak ho přežít

Festival Votvírák
zdroj: Facebook official Festival Votvírák
aktualizováno 21.04.2015, 17:44 | 21.04.2015, 17:44 | Kikush/Krasna.cz

Votvírák se kvapem blíží, spousta lidí se nemůže dočkat protože Votvírák 2015 vypukne už 12.6. a bude probíhat do 14.6.

Ať už se chystáš na tento velký festival jet poprvé nebo už jsi zkušený návštěvník, nezapomeň na nějaké důležité věci, které by se ti mohly hodit nebo které budeš potřebovat. 6 festivalových pravidel využiješ nejen na prvním festivalu sezony, ale po celé festivaly nabité léto.

 

1. Vstupenka a parkování

 

Ze všeho nejdůležitější je zakoupit si vstupenku na festival, kterou si můžeš zakoupit i online. Čím dříve, tím levněji - můžeš ji v předprodeji sehnat už od 140 Kč. Více informací najdeš na votvirak.cz. Pokud vyrážíš autem, nezapomeň si koupit také parkovací kartu.

 

Kde můžeš přespat?

 

Pokud se ti zrovna nechce přespat v autě, můžeš využít stanového městečka zdarma, nově je tento rok založeno i další nové městečko, které je za menší poplatek a kde je omezená kapacita, má vlastní sociální zařízení a kde je průběžně zajišťován úklid. Proto určitě nezapomeň na stan, karimatky a spacáky.

 

Votvírák
(Foto: Facebook official)

 

2. Nezapomeň mapu

 

Ačkoli nepřehlédneš ukazatele nebo davy lidí u festivalu, je dobré si s sebou vzít mapu. Nikdy nevíš, co se na tvé plánované trase stane a kudy budeš muset objíždět, aby ses na festival dostala.


3. Osobní doklady, léky

 

Určitě každý nosí doklady u sebe, ale snaž se je nosit pořád v průběhu celého festivalu. Ať už to je občanský průkaz, podle kterého tě poznají, nebo průkazka pojištěnce, pro případ, že by se ti něco stalo. Nikdy nevíš co se ti přihodí a budeš zrovna někde, kde nejsou tví známí.

 

4. Opalovací krém, brýle, pokrývka hlavy

 

Snad bude v době festivalu krásné počasí, ale určitě to nepodceň. Představ si, že stojíš celé hodiny před pódiem a paří sluníčko, proto se pravidelně maž, protože první sluníčko je nejhorší. Určitě nezapomeň na nějakou pokrývku hlavy, aby se ti neudělalo špatně a nezkazíš si tím celý festival.

 

Votvírák
(Foto: Facebook official)

 

5. Peníze

 

Do areálu festivalu se nesmí brát z bezpečnostních důvodů žádné vlastní potraviny nebo pití. Proto určitě nezapomeň na dostatek peněz, abys mohla dodržovat pravidelný pitný režim.
O stravování nebudeš mít nouzi, v areálů najdeš nespočet stánků s drobným občerstvením i pořádným jídlem.


PŘEČTI SI TAKÉ:

Holínková mánie: Máš je i ty?
V čem vyrazit na letní festival?
Co si určitě zabalit na festival?

 

6. Oblečení podle počasí

 

Nemusím ti ho snad ani připomínat - snad každá dívka si nabalí i to, co ani nepotřebuje. Ale pokud jedeš na Votvírák či jiný festival na celý víkend, určitě si vezmi i nějaké teplejší oblečení. V pátek může být krásně teplo a v sobotu se může rázem ochladit, proto určitě na nějakou "šusťákovku" a delší kalhoty nezapomeň. Také si přečti zkušenosti návštěvníků z předchozích ročníků, ať víš, jaké obutí je nejlepší - jestli ti postačí tenisky, nebo to chce bahnuvzdorné holiny. A pokud si chceš zpříjemnit fesťák ve sktečně letním počasí procházkou k nějaké vodě, nezapomeň plavky.

 

Letos se na Votvírák moc těším, protože tam budou snad všichni umělci, které já mám ráda, jako například: Horkýže Slíže, Divokej Bill, Mandrage, No Name, Majk Spirit a další, na které se vyplatí určitě zajít. Na kompletní přehled hostů se můžeš podívat zde na votvirak.cz.

 

Votvírák 2015
(Foto: Facebook official)

 

A co ty? Chystáš se letos na Votvírák? A na koho se nejvíc těšíš?4 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •