Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Máš krátké vlasy a sníš o dlouhých a nebo prostě jsi blázen do dlouhých vlasů a chceš je mít co nejdelší? Zkus prodloužení vlasů metodou micro ring, což je nejšetrnější metoda prodloužení vlasů na delší dobu.

Prodloužení vlasů doma metodou micro-ring

rychlejší růst vlasů
zdroj: Thinkstockphotos rychlejší růst vlasů
aktualizováno 24.11.2014, 00:36 | 24.11.2014, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Máš krátké vlasy a sníš o dlouhých a nebo prostě jsi blázen do dlouhých vlasů a chceš je mít co nejdelší? Zkus prodloužení vlasů metodou micro ring, což je nejšetrnější metoda prodloužení vlasů na delší dobu.

Touto metodou ti prodlouží vlasy samozřejmě i kadeřnice, a také více kvalitněji, ale za ceny několika tísíců, záleží podle délky, hustoty a typu vlasů ale většinou je cena od 7 tis. do 20 tis. korun.


A takové vlasy si můžeš udělat i doma! Samozřejmě nemáš žádnou záruku kvality práce, ale vyjde tě to mnohem levněji. Takové vlasy si můžeš udělat od 1000,- doma, nejdražsí jsou samozřejmě vlasy. výběr vlasů nenech náhodě, aby se ti nezacuchaly po pár umytích nebo česání. Nejlepší volbou jsou vlasy středoevropské, levnější variantou jsou například vlasy kazažské či asijské. Vlasy můžeš koupit nové, stránek které vlasy na prodloužení metodou micro ring nabízí je spousta, objednávat můžeš i ze zahraničí, kde tě vlasy vyjdou levněji ale němáš pak záruku kvality vlasů a nebo můžeš vlasy koupit od někoho, kdo takové vlasy na prodloužení měl a prodává je, ale před koupí je lepší vlasy zkontrolovat, jestli jsou pořád v dobrém stavu. Většinou na vlasech jsou už kroužky a nebo se dají za pár korun opět na internetu zakoupit.


A jak probíhá aplikace?


U nových vlasů bývá na každém pramínku kroužek a takový vlasec, kterým provlékneš vlas, a táhneš, tím se vlas dostane do kroužku, potom stačí pouze vzít speciální kleště, které jsou také k sehnání na internetu a kroužek secvaknout.
Pokud kupuješ použité vlasy, nebo vlasy kde není vlasec, budeš potřebovat háček. Na háček navlékneš kroužek, vezmeš pramínek tvých vlasů, zahákneš do háčku a vlas vytáhneš skrz kroužek. Potom vložíš pramínek vlasů, který bývá zacelen tvrdou hmotou, takže do kroužku jde pramínek skvěle. A potom zase jen zacvakneš.


TIP: Pro aplikaci druhým způsobem je háček důležitý, ale za kleštičky nemusíš utrácet, postačí ti nějaké ploché co máš doma.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak slavíme Halloween u nás v Česku? A slavíme ho vůbec?
EVENT: Jak dopadla Blogerka roku 2014?

 

Nezapomeň, že vlasy se musí cca každé 3 měsíce posunout, protože ti dorůstají tvé vlasy a kroužek s vlasem by byl přiliš nízko. Odstranění spoje je velmi jednoduché. Vezmeš pramínek se spojem, kleště a proti stiskem kroužek v pohodě otevřeš.


Vlasy se musí aplikovat samozřejmě vzadu na hlavě i vpředu a několik řad, třeba někdo to nezvládne, proto je lepší někoho požádat, a jak vlasy správně aplikovat najdeš na videu.

 

 

Také nezapomeň, že vlasy musíš česat speciálním hřebenem na prodloužené vlasy, je mnohem jemnější a tím vlasy nevytrhá, a česat je potřeba alespoň 2x denně. Umývej vlasy vždy rozčesané a používej přírodní šampony bez olejů, takové by mohly uškodit spojům. Vhodné je alespoň 2x týdně dávat na prodloužené vlasy masky, ať už koupené nebo domácí, vhodné je na konečky dávat různé balzámy a olejíčky, protože vlasy nejsou přirozeně vyživovány.

 

Na závěr chci říct, že to není vůbec nic těžkého, také jsem se nejdříve toho bála, ale jsem šťastná, že můžu mít delší vlasy za celkem malou částku a vydrží mi to. Proto pokud o tom uvažuješ, neboj se  toho :-)1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •