Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dnes bych ti chtěla představit nový kuličkový antiperspirant od Ziaji, tuto značku mám celkem moc ráda tak jsem se nemohla dočkat na vyzkoušení této kuličky.

RECENZE: krémový antiperspirant Ziaja

anti
zdroj: Archiv blogerky anti
aktualizováno 30.08.2015, 00:00 | 30.08.2015, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Dnes bych ti chtěla představit nový kuličkový antiperspirant od Ziaji, tuto značku mám celkem moc ráda tak jsem se nemohla dočkat na vyzkoušení této kuličky.

Ziaja je v dnešní době celkem oblíbená značka a to asi proto, že je cenově dostupná snad všem a kvalita je výborná jak jsem se přesvědčila třeba u sprchových gelů a mlék.

 

I když roll-on nepoužívám, protože dávám přednost tuhým antiperspirantům, byla jsem na tento moc zvědavá, překvapilo mě že je sensitive, tudiž by měl být k pokožce šetrný a nedráždit. Výhodou je krémová konzistence takže nemusíš nějak podpaždí dřít.

 

anti
(Foto: Archiv blogerky)

 

Roll-on má příjemnou jemnou vůni, ale na těle nevoní. Je hezké krémové konzistence, takže nelepí a neschne nějak dlouho, ale je třeba nanést a nechat chvilku zaschnout, ne jako u tuhých antiperspirantů. Velkou výhodou je že mi nezanechal sebemenší bílou stoupu po oblečení nebo drolivé kuličky v podpaždí jako to některé antiperspiranty dělají.

 

Používala jsem ho jen na bežné nošení, když jsem šla ven nebo do města, na aktivity kde je větší pocení jsem ho nezkoušela a raději jsem hned sáhla po antiperspirantu určený na sport. Takže pokud máš nějak fyzicky náročnou práci nebo jdeš sportovat, sáhni po něčem jiném, nejlépe tuhém antiperspirantu nebo tento zafixuj ještě deosprejem.
Jinak myslím že svou funkci splnil a pot pohlcoval a hlavně pach, který stále více všechny trápí.

 

Jinak mě docela překvapila výdrž antiperspirantu, vydržel celkem dlouho i když jsem aplikaci ještě na večer opakovala.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:
Tropická vedra u nás vs. ochrana naší hlavy 
Vyzkoušej parfém no.6 od české značky Charismo

 

Co se týče obalu, ten se mi moc líbí, je jemný a zbytečně nepřeplácaný, výrobky sentitive mám moc ráda, nemusím zbytečně převoňavkované antiperspiranty takže toto je pro mě velké plus.

 

Celkově bych výrobek zhodnotila kladně, doporučila bych na běžné nošení protože svou funkci opravdu dobře splnil a ráda bych, kdyby udělala Ziaja od stejné řady tuhý antiperspirant.6 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •