Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Denně je řešeným tématem zdravý životní styl a hezká postava, ale také je to častým problémem, protože v dnešní době většina mladých lidí dobrý a zdraví životní styl nemají.

Najez se do štíhlosti!

najez se do štíhlosti
zdroj: Thinkstockphotos najez se do štíhlosti
aktualizováno 29.01.2014, 00:00 | 29.01.2014, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Denně je řešeným tématem zdravý životní styl a hezká postava, ale také je to častým problémem, protože v dnešní době většina mladých lidí dobrý a zdraví životní styl nemají.

Představím ti jednu dietu, jestli se tomu dá takhle říkat, která ti pomůže zbavit se špatných látek z těla, pročistí ti organismus, zhubneš, a dokonce ti vyčistí pleť. Jedná se o detoxikační program podle Mgr. Antónie Mačingové - 28 denní očistný a harmonizující stravovací program.

 

Kdo je Mgr. Antónia Mačingová?

 

Paní Mačingová žije na Slovensku, vystudovala UPJŠ, obor andragogika a již několik let se zabývá účinkem stravy na lidský organismus, jejím ozdravujícím a očistným efektem. Ve svých knihách se snaží jednoduchou formou přiblížit způsob, který odbourává mýtus o tom, že se lze podkožního tuku zbavit pouze snižováním množství přijaté stravy.

 

najez se do štíhlosti 2
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Zde jsem si připravila na ukázku dva z jídelníčků:

 

Snídaně: Mrkev + jablko + ořechy + hrozinky + med
Oběd: Fazolové lusky s česnekem + strouhaný sýr
Večeře: Salát z červené řepy + vařené vajíčko

Snídaně: Mrkev + jablko + ořechy + med + hrozinky
Oběd: Salát z červené řepy + smažená krutí prsa obalená v mletých vlašských ořechách
Večeře: Salát z červené řepy + tuňák

 

Samozřejmě jsou důležité i svačiny, k dopolední svačině zvol ovoce podle tvé krevní skupiny a k odpolední svačině zeleninu podle tvé krevní skupiny (uvedeno v knížce).

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Pět nejlepších sportů na hubnutí. A pozor, tyhle nefungují!
Ideální podzimní hubnutí s jablečným octem
22 rad, jak (p)o Vánocích zhubnout

 

Nejdříve se jí jednoduchá, lehká a očistná jídla bez masa, postupem času se začínají přidávat pořádnější jídla, klidně i s masem.

 

Antonia Mačingová udělala knížku, kde popisuje vše, co se týče zdravého životního stylu, zbavení tuku, je tam jídelníček i tabulka s potravinami pro jednotlivé krevní skupiny. Nyní je aktuální další kniha, kde najdeš další recepty pro zdravý životní styl.

 

Lidé, kteří se na tento program dali, mají na facebooku svou skupinu, kde si sděluji vlastní výsledky a motivují se. Některé ženy dokonce píšou, že už 7. den začaly vidět změnu a po 15 dnech je už vidět změna postavy.

 

Tuto detoxikaci držím i já, docela mi vyhovuje - až na jídla s řepou a kedlubnou, určitě ji zkus i ty! :-)13 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •