Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tentokrát bych ti chtěla představit jeden z mých oblíbených produktů a není to nic jiného, než zpevňující mléko do sprchy od Nivea.

RECENZE: Zpevňující mléko do sprchy Nivea

1
zdroj: Thinkstockphotos 1
aktualizováno 24.09.2015, 00:00 | 24.09.2015, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Tentokrát bych ti chtěla představit jeden z mých oblíbených produktů a není to nic jiného, než zpevňující mléko do sprchy od Nivea.

Pokud se zapomínáš mazat tělovým krémem nebo si na to zkrátka nepotrpíš, doporučuji mléko do sprchy, stačí se umýt
sprchovým gelem, omýt a na vlhkou pokožku nanést mléko, které potom jednoduše opláchneš jako sprchový gel. Pokožka zůstane krásně vláčná, hydratovaná, zkrátka tak, jako by ses namazala klasickým tělovým mlékem ale s rozdílem, že nebudeš mastná a lepit, což po většině krémů bývá, a večer to nebývá až tak příjemné.

Celkově dost fandím těmto mlékům do sprchy, protože jak jsem psala výše, opravdu nemusím lepkavý pocit po namazání, mléko do sprchy od nivei nechá pokožku krásně sametovou bez sebemenšího lepení.

PŘEČTI SI TAKÉ:

VELKÝ TEST tělových krémů: Které za to (ne)stojí?

Celulitida se ti vyhýbá? Udrž ďolíčky na uzdě i nadále

Jednoduchá masáž pro krásnější prsa

Mým oblíbeným tělovým mlékem do sprchy bylo mléko do sprchy s kakaovým máslem od nivei, ale když jsem narazila na další mléko a to zpevňující, stalo se mým oblíbencem to.

3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

Po nanešení tohoto mléka se mi zdá pokožka taková vypnutá, je to samozřejmě i tím, že mléko obsahuje masážní perličky, které si myslím, že fungují i jako peeling, proto si ráda s tímto mlékem masíruji problémové partie kde se může vyskytnout celulitida, pokožku to hezky prokrví a vypne. Taková peelingová masáž je výborná na celé tělo a ještě ke všemu tato hezky hydratuje a příjemně voní.

Navíc mléko obsahuje Koenzym Q10, který je přirozenou součástí každé lidské buňky, dodává ji energii a chrání, tím podporuje její obnovu a regeneraci, dodává buňkám potřebnou energii a obnovuje potřebnou pružnost a pevnost pokožky.


Mléko moc přijemně voní, jemně ale i svěže, skvěle tě to nastartuje na nový den! Výrobek ti určitě doporučuji, protože já u něj rozhodně zůstávám! :-)6 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •