Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

V dnešní době chce mít snad každá dívka krásné, husté a hlavně dlouhé vlasy. Dlouhá a sexy hříva je vlastně takovou ženskou zbraní. Ne každému se ale daří, takové vlasy mít.

Rychlejší růst vlasů? Žádný problém!

Vlasy
zdroj: oficiální zdroj Vlasy
aktualizováno 29.03.2016, 00:00 | 29.03.2016, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

V dnešní době chce mít snad každá dívka krásné, husté a hlavně dlouhé vlasy. Dlouhá a sexy hříva je vlastně takovou ženskou zbraní. Ne každému se ale daří, takové vlasy mít.

Chceš, aby ti vlasy vyrostly rychleji, aby byly zdravé? Mám tady pro tebe několik tipů, zjisti, jaký je pro tebe ten nejlepší. Někdo upřednostňuje nějaké tabletky a doplňky výživy, někdo přírodní masky.

 

1. Biosil - O těchto tabletkách jsem už slyšela mnoho, ve většině případech kladné zkušenosti. Koupit je můžeš v lékárně do cca 100,-. Jsou také velmi dobré na nehty, nehty po nich rychleji rostou a jsou pevnější.

 

2. Výrobky Bioaquanol, šampony, vodičky, taktéž jsem slyšela na ně celkem chválu, objednat můžeš na internetu, cena je také velmi příznivá, přípravky seženeš do 150,-.

 

3. Vitaminy - zajdi do lékárny a kup si nějaké vitaminy jako například zinek, vápník, B-komplex nebo Betakaroten.

 

4. Vyvážená strava - tak, jako naše stravování má vliv na náš vzhled, tělo, pleť, tak má velký vliv i na růst vlasů či nehtů. Zkus jíst více zeleniny, ovoce, kuřecího masa, hodně bílkovin. Hlavně vyváženě a pravidelně, žádné jídlo nevynechávej. Navíc budeš zdravější, třeba zhubneš, budeš mít hezčí postavu a zlepší se ti kvalita vlasů a nehtů.

 

5. Maska - tato maska se mi osvědčila, vlasy mi po ní rychleji rostou, cca o 1,5 cm měsíčně navíc. U někoho to samozřejmě může být i více. Vlasy jsou po ní pevné, lesklé a vypadají zdravě.

 

Budeš potřebovat:

 

1 vajíčko

1 lžíce medu

1 lžíce olivového oleje

1 lžíce výluhu z černé kávy (turka - bez zrníček)

 

Vše pečlivě smícháme, naneseme po celé délce vlasů a necháme působit 15-30 minut, potom umyjeme vlažnou vodou a šamponem.

 

Padání vlasů
(Foto: oficiální zdroj)

 

6. Maska na rychlejší růst, zdravé a husté vlasy - po této masce mi vlasy připadají o dost zdravější, konečky se mi zacelí. Když jsem si ji nanášela na vlasy cca 2-3 x týdně po dobu 1 měsíce, vlasy mi rostly cca o 2 cm více za měsíc.

 

1 lžíce kokosového oleje

1 lžíce medu

1 lžíce výluhu z černé kávy (turka - bez zrníček)

 

Vše smícháme, naneseme po celé délce, necháme působit cca 30 min, potom umyjeme vlasy šamponem.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

OUTFIT z ulic Londýna
OUTFIT z ulic Nottinghamu

 

7. Vaječná maska - kamarádkám tato maska celkem vyhovovala, já mám raději tu masku uvedenou výše. Ale opravdu záleží na typu vlasů, někomu bude maska vyhovovat a vyrostou mu po ní vlasy a někomu ne.

 

1 vajíčko

1 lžíce medu

1 lžíce olivového oleje

1 lžíce citronové šťávy

1 lžíce jogurtu

 

Vše smícháme dohromady, naneseme na celou délku vlasů. necháme působit 20-30 minut, potom opláchneme vlažnou vodou a umyjeme dobře šamponem. Vlasy jsou po ní hebčí a lesklejší.

 

Doufám, že jsem vám alespoň trošku poradila, že jste se inspirovaly, a že nějakou masku nebo tip na rychlejší růst vlasů vyzkoušíte. 4 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •