Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vánoce se blíží rychlostí blesku, ale ty stále nemáš všechny dárky? Dochází ti nápady, co blízkým k Vánocům darovat? Mám pro tebe pár rychlých tipů, které využiji i já sama a ty se jimi můžeš inspirovat nejen na Vánoce.

Tipy na dárky k Vánocům na poslední chvíli!

Balení dárků
zdroj: Thinkstockphotos Balení dárků
aktualizováno 22.12.2018, 00:00 | 22.12.2018, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Vánoce se blíží rychlostí blesku, ale ty stále nemáš všechny dárky? Dochází ti nápady, co blízkým k Vánocům darovat? Mám pro tebe pár rychlých tipů, které využiji i já sama a ty se jimi můžeš inspirovat nejen na Vánoce.

Řetízek s perlou v pravé mušli

 

Ano, je to přesně tak, jak čteš. Jednoduše si objednáš dárkový box, ve kterém obdržíš řetízek z bižuterie a škebli, ve které pokaždé najdeš pravou perlu různé barvy. Tu si vložíš do přívěsku řetízku. Cena je okolo 100-150,- a najdeš to na různých dárkových portálech nebo v obchodech s dárky.

 

Dárková krabička vašich fotek

 

Dárky s fotkami jsou fajn, já je měla vždy ráda a také je ráda dávám. Říkáš si, že takhle narychlo ti nikde fotky nevyvolají? Zkus některou z drogerií, která bývá snad v každém městě a využij jejich expresní stroj, který ti vyvolá fotky na počkání. Pak už jen stačí sehnat vhodnou krabičku, ozdobit ji, napsat srdečný vzkaz a balíček narovnat.

 

Praktický jedlý dárek, který potěší a dá se vyrobit doma

 

Dalším tipem je dárek, který tě ani nebude ve výsledku nic moc stát. Princip spočívá v tom, že do větší sklenice navrstvíš několik ingrediencí, sklenici ozdobíš a přidáš cedulku s receptem a instrukcí, že přidáš například jen vejce, vodu apod.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Tipy na vánoční dárky
10 nejlepších dárků do 250,- Kč
Skvělé tipy na originální vánoční dárky pro kamarádku

 

Obdarovaný si tak může například upéct nějakou dobrotu s tím, že přidá jen pár základních ingrediencí. Dárek jde udělat sladký i slaný, např. bábovka, muffiny, ochucená červená čočka, chléb apod. Dárek potěší i z toho důvodu, že je vlastnoručně vyrobený.

 

Domácí dárkový balíček

 

Na tohle každé Vánoce vsázím já, protože je to vhodný dárek pro všechny babičky, dědečky, tchyni, kamarádku a vlastně i pro všechny ostatní.

 

Princip spočívá v tom, že nakoupíš věci, která má dotyčná osoba ráda. Pokud nechceš moc utrácet, stačí koupit třeba sprchový gel, svíčku, upéct domácí perníček a vyrobit přáníčko. Potom si vezmu kus kartonu, který přelepím balícím papírem, na ten naskládám všechny věci a zabalím do celofánu, zavážu mašličkou. Vše jde udělat také do celofánového sáčku, který si předem koupíš.

 

Dárkové balení vypadá moc hezky, zvlášť když vše sladíš do nějaké barvy nebo k věcem přidáš třeba čokoládové bonbony. Balíček jde dělat opravdu se vším a v jakékoliv velikosti, například balík plný kvalitních potravin a pochoutek, vyjde tě opravdu o dost levněji, než když bys kupovala již hotový a užiješ si u toho i trochu zábavy. Tento tip je vhodný i jako malá pozornost například pro kolegy nebo paní učitelky.

 

Tak co, už jsi vybrala ten správný dárek na poslední chvíli?1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •