Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Letní prázdniny jsou za chvíli tady, už víš co budeš o prázdninách dělat? Pokud se nechceš o prázdninách nudit, udělej si výlet třeba na nějaké z těchto míst!

Top 5 míst, která o prázdninách určitě navštiv!

Prázdniny
Prázdniny
aktualizováno 08.06.2015, 00:00 | 08.06.2015, 00:00 | Kikush/Krasna.cz

Letní prázdniny jsou za chvíli tady, už víš co budeš o prázdninách dělat? Pokud se nechceš o prázdninách nudit, udělej si výlet třeba na nějaké z těchto míst!

Českosaské Švýcarsko

 

Jeden ze čtyř národních parků v Česku. České Švýcarsko se nachází v okrese Děčín mezi obcemi Hřensko, Chřibská a vesnicí Brtníky. Najdeš zde mohutné skalní věže, brány, stěny, rokle, města a bludiště. Nejznámějším skalním útvarem je Pravčická Brána, která je symbolem parku. Mezi soutěskami je voda, kde se můžeš projet na lodičce, byla jsem tam a mohu jen a jen doporučit, je to krásný výlet. Více informací se můžeš dočíst na webových stránkách.

 

 

Zoo Dvůr Králové

 

Nádherná zoo s velkou kolekcí afrických zvířat, zoo je moc krásně udělaná, najdeš zde i safari, kde se můžeš projet svým autem nebo safaribusem - je to neuvěřitelný zážitek jet v otevřeném autobuse a okolo běhají zvířata. Za pár korun se tu i dobře najíš. Na tuhle zoo si včetně safari udělej dostatek času, aby jsi stihla všechno projít.

  

Zámek Mikulov

 

Vyraž někam na zámek, pokud ti mohu doporučit, zajeď se podívat na zámek Mikulov, který opravdu stojí za podívanou. Zámek je v krajině Pálavy. Pobýval zde například císař Napoleon. Nezapomeň se také podívat do nedalekých vinic, většinou už bývá v ceně vstupu projížďka na kolech k těmto vinicím. Určitě se podívej i do zámecké zahrady která je nádherná.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

My Daily Makeup and Care, PART 1

Kolik stojí takový běžný make-up?

  

Přírodní koupaliště Sloup v Čechách

 

Vyraž do malebné vesnice jménem Sloup v Čechách, je to moc krásná vesnice s bohatým vyžitím. Najdeš zde například přírodní koupaliště s pískem, s restaurací a s různými stánky. Můžeš se tu i ubytovat v pěkných chatkách a nebo ve vlastním stanu. Ve Sloupu najdeš i krásnou rozhlednu, různé turistické okruhy, cyklostezky, lesní divadlo a podívat se můžeš i do nedalekého sklářského města Nového Boru. Od Sloupu bydlím asi 2 kilometry a opravdu to tu mohu doporučit.

  

Středověká krčma Dětenice

 

Pokud chceš zažít opravdu nevšední zážitek, vyraž do Dětenic do středověké krčmy. Je to výborná restaurace, která je celá opravdu ve středověkém stylu, včetně servírek a číšníků, také jejich chování a mluva tomu odpovídá, a věř že pro slovo nechodí daleko. Vedle najdeš barokní zámek, u kterého se často konají různé akce nebo si můžeš udělat prohlídku vevnitř. Každou sobotu a neděli od 14:00 jsou tu rytířské turnaje. Pokud chceš výlet ještě více ozvláštnit, můžeš se v samotném zámku ubytovat a to v některém z krásných pokojů.

  

Snad jsem ti dala nějakou inspiraci kam o prázdninách vyrazit, vypsala jsem zde několik mých oblíbených míst, i když jich mám nespočet, ty vám představím třeba příště.  7 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •