Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Valentýn je už dnes a jako každý rok nás čeká spíš vztek ze samoty než radost ze vztahu. Demonstrativně si kupujeme hromady čokolád, zalézáme do nejtmavějšího kouta v bytě a mrzutě se díváme na romantické filmy, které nás chtějí rozbrečet.

Filmy, se kterými přežiješ Valentýna

Sledování filmů
zdroj: Thinkstockphotos Sledování filmů
aktualizováno 14.02.2013, 02:07 | 14.02.2013, 00:00 | Kirsten Axe/Krasna.cz

Valentýn je už dnes a jako každý rok nás čeká spíš vztek ze samoty než radost ze vztahu. Demonstrativně si kupujeme hromady čokolád, zalézáme do nejtmavějšího kouta v bytě a mrzutě se díváme na romantické filmy, které nás chtějí rozbrečet.

A pak tu jsou mezi námi i ty slečny, které valentýnským chaosem pohrdají a pro které je to den jako každý jiný. Což by samozřejmě být měl, jenže média a všudypřítomná srdíčka a láskometry nás opravdu nenechají klidně spát.

Je to otravné a je to trapné.

Žádné valentýnky u nás neexistují a plesy pro nezadané taky ne. Vlastně některé z nás mají tento týden ještě školu, tak proč se namáhat? Nebylo by lepší si pustit nějaký film?

Nenávidím den sv. Valentýna
Prachobyčejná romantická komedie, u které tě rozzuří hlavní postava. Skutečně máš tu chuť ji nakopnout a vymazat jí úsměv z tváře, protože její teorie opravdu nefungují. Jsou promiskuitní, nestálé a nic člověku nedají. Nač neustále žít podle pěti pravidel a nepřipustit alespoň v úvahu nějaké šesté pravidlo? Naštěstí se jí skutečně ten příšerný úsměv vymazal.

Takže jestli i ty nesnášíš tento svátek, podívej se na film, aby ses dozvěděla, jak to taky může dopadnout.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Najdi kouzlo filmů s Marilyn Monroe
Nejlepší filmy o konci světa

Pro slečny, které romantické komedie nudí více než všechny její EX, si dovoluji představit moji oblíbenou komediální klasiku, po které mám největší chuť se sebrat a jít spáchat podobné zlo jako ve filmu.

Pařba ve Vegas
Mnoho z vás tuto komedii vidělo v kinech už před třemi lety a mnoho z vás také vidělo i druhý díl Pařbu v Bangkoku. Samozřejmě že nic nenadchne nadšence pro pařbu tolik jako Project X, ale ani tenhle ani tenhle film není špatný. A když si budeš někdy na něco stěžovat, uvědom si, že vždycky může být hůř - například vlastní svatba, která se koná v jiném městě už za pět hodin, a čísi dítě a mafián na krku.

 

 

Na závěr si k valentýnské trojce přidáme i nějakou tu českou klasiku, kde se dějí průšvihy podobně jako v životě. A mezi problémy, které se neřeší jen tak snadno, jsou zamotané vztahy s muži. Z českých filmů, které mě skutečně kdy oslovily, byl jedině asi:

Ženy v pokušení
Nejen, že si Jiří Vejdělek "vejdělal" na svém trháku během prvního víkendu přes 12 milionů korun, on nám dá se říct přiblížil vzrůstající humor Čechů, kteří si dělají srandu ze všeho. Příkladem je toho Helenina matka Vilma, která skutečně dokazuje, jaká by měla žena alespoň z poloviny být.

 

 

Všechny uvedené filmy i další zajímavé tipy najdeš na VOYO.8 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •