Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chystáš se na party, když zjistíš, že se ti na tváři z ničeho nic objevil nevzhledný pupínek. Co teď s tím? Vezmi si na pomoc antibakteriální korektor a make-up. Perfektně kryjí a urychlují hojení.

Dokonalé krytí pro problematickou pleť

dívka s make-upem
zdroj: Dermacol dívka s make-upem
aktualizováno 27.10.2011, 00:00 | 27.10.2011, 00:00 | Komerční sdělení

Chystáš se na party, když zjistíš, že se ti na tváři z ničeho nic objevil nevzhledný pupínek. Co teď s tím? Vezmi si na pomoc antibakteriální korektor a make-up. Perfektně kryjí a urychlují hojení.

Jak už to tak bývá, tak se zanícený pupínek vždy objeví v nejméně vhodnou chvíli. A to nutno podotknout, že některé z nás netrápí jen jeden či dva pupínky, ale aknózní pleť, na které se kromě vřídků objevují i drobné jizvičky a zarudlá místa. Jak vyhrát boj s tímto trápením? Samozřejmě za pomoci vysoce účinných zbraní - speciální péče pro problematickou pleť a vhodnou dekorativní kosmetikou. Vyzkoušej třeba antibakteriální make-up s korektorem a pudr z řady Acnecover od značky Dermacol, které vám pomohou během chvilky zamaskovat vše nežádoucí. A když ještě lehce zvýrazníš oči a rty, promění se tvoje tvář k nepoznání. Nevíš jak na to? Neboj se, poradíme ti.

 

5 KROKŮ PRO BEZCHYBNÝ VZHLED


Jak se během chvilky stát slečnou dokonalou ti poradí vizážistka značky Dermacol, Jarmila Zedníková.

 

make-up, líčení
(Foto: Dermacol)

 

„Dříve než se vrhneš na samotné líčení je třeba pleť důkladně vyčistit a natřít krémem, který rozumí potřebám tvojí pleti. V případě problematické pleti to bude chtít lehký hydratační krém, který neucpává póry a zároveň potlačuje nadměrnou produkci kožního mazu. Aby make-up lépe vypadal a déle vydržel, nezapomeň použít podkladovou bázi, která pleť zmatní a krásně vyhladí. Pak už nic nebrání tomu, pustit se do líčení.", radí vizážistka.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Největší hříchy při barvení vlasů
Zbavila ses gelovek? Pak to chce péči!
Pořiď si drápky šelmy

 


1. KROK – Krycí manévry
 

Nejprve sáhni po korektoru, který zamaskuje pupínky, zarudlá místa a další nedokonalosti. Velmi důležitá je především samotná aplikace. K nanášení použij malý štěteček nebo houbičku a poté ho ještě vklepej pomocí prstu. Jedině tak hezky splyne s pletí.

 

Dermacol korektor
(Foto: Dermacol)

 

2. KROK – Dokonalá pleť
 

Pak aplikuj make-up, který důkladně rozetři za pomoci houbičky či prstů. Nevíš jaký make-up je pro tebe ten pravý? Nejdůležitější při výběru je přihlédnout k typu pleti, protože jiný make-up potřebuje suchá pleť, jiný smíšená a jiný zase problematická. Pro tu je nejlepší antibakteriální make-up, protože pokožku přímo léčí a chrání ji před dalším zanícením a dalšími pupínky. Neméně důležitá je i volba vhodného odstínu, což obvykle nebývá snadný úkol. Základem je vyzkoušet si make-up přímo na obličej, ne na ruku. Musí se přirozeně spojit s odstínem tvojí pleti.

 

3. KROK – Zmatňující práce
 

Nezapomeň na zmatnění obličeje pudrem. Ideální volbou bude lehký, antibakteriální pudr, který zajistí zmatnění make-upu po celý den. V průběhu dne pak určitě pleť několikrát znovu přepudruj. Nemusíš se obávat, že make-up s pudrem zacpou póry a pleť pak nebude moci dýchat a zanítí se. Naopak, o pleť velmi šetrně pečují a zároveň dezinfikují a léčí.

 

Dermacol pudr
(Foto: Dermacol)

 

4. KROK – Okouzlující úsměv
 

Lesk vytvoří iluzi plných rtů. Stačí jemný dotyk do středu pusy. Oproti létu, kdy si vystačíš pouze s bezbarvým leskem, jsou v zimě víc trendy matné rty. Zrovna tak si mat lépe rozumí s denním světlem a lesk vypadá zajímavěji večer.

 

Dermacol lesk na rty
(Foto: Dermacol)

 

5. KROK – Neodolatelný pohled
 

Posledním krokem k dokonalosti je řasenka. Při líčení vždy začínej u spodních řas, tahem od kořínků ke konečkům. Kartáček při líčení horních řas drž ve vodorovné poloze, tahem od kořínků ke konečkům se snaž řasy tvarovat směrem vzhůru. Největší důraz na líčení řasenkou dávej do jedné třetiny od vnějšího koutku oka, tak přirozeně podpoříš tvar očí. Řasenku si vždy vybírej podle kartáčku, který ti vyhovuje. Neplatí, že čím hustější kartáček, tím krásnější řasy. A dále si prověř, jestli hmota uvnitř není zkažená. Pokud by byl obsah zkažený, řasenka bude zapáchat a budou se při nanášení tvořit žmolky.
 

Dermacol řasenka
(Foto: Dermacol)

 

Letos na podzim a v zimě ti budou slušet neuvěřitelně dlouhé a husté řasy, které ti propůjčí řasenky s efektem umělých řas.

 

Zdroj: Dermacol, www.dermacol.cz
 3 hlasů
Vaše hodnocení