Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tento článek je pro všechny pesimisty, kteří na zimě vůbec nic netěší. Není se čemu divit, protože chladno a škaredé počasí jen málokomu vykouzlí úsměv na tváři.

10 věcí, které jsou na zimě pozitivní

Mrazivá zima
zdroj: Thinkstockphotos Mrazivá zima
aktualizováno 18.12.2013, 00:00 | 18.12.2013, 00:00 | Lea Jennifer/Krasna.cz

Tento článek je pro všechny pesimisty, kteří na zimě vůbec nic netěší. Není se čemu divit, protože chladno a škaredé počasí jen málokomu vykouzlí úsměv na tváři.

Jenže jak je známo, negativní energie přitahuje negativní situace a negativní lidi. Negativním myšlením tak akorát vytváříš další a další články do řetězce tvého života, které ti nepřinesou nic dobrého. Ty jsi strůjcem svého štěstí a nikdo jiný, takže hlavu vzhůru a úsměv! :-) Možná, že ti tyhle věci pomohou přeladit se na pozitivní náladu.

1) Vločky ve vlasech
Čas od času vypadají sněhové vločky ve tvých vlasech roztomile. Samozřejmě to chce vychytat správnou dobu, kdy nepadají moc veliké a v přiměřeném množství. Mít na hlavě kopičku sněhu už zase tak sexy není :-)

2) Horká čokoláda, dobrá knížka a deka

Pro většinu z nás je zima krásná zejména tehdy, když ji můžeme pozorovat skrze okno z vyhřátého domova. Sedět u plápolajícího krbu se zajímavou knihou a popíjet u toho horkou čokoládu, to je zimní idylka snad pro každého.

3) Světýlka všude, kam se podíváš

Fakt, že už v pět hodin odpoledne je tma, zase tak pozitivní není. Na druhou stranu jen při dokonalé tmě si můžeš naplno užít všechnu tu vánoční výzdobu v ulicích a oknech. Nebo si rovnou zavěs svítící řetěz nad postel v tvém pokoji, vznikne tak skvělá vánoční atmosféra.

4) Svetry, čepice a šály
Teď je ta pravá doba na to, abys vytáhla ze skříně všechny ty krásné svetříky, čepice, rukavice a šály. Možná sis koupila nějaký pěkný svetr už v průběhu roku a musela jsi čekat dlouhé měsíce, než nastane ten správný čas. A pokud ne, vyraž na nákup tohoto zimního vybavení a udělej si radost :-)

PŘEČTI SI TAKÉ:
5 největších módních vychytávek pro letošní podzim a zimu
TESTUJEME: Dopřej své kráse vzpruhu i v zimě

5) Punč s přáteli
Punč k zimě prostě patří. Můžeš si ho koupit v obchodě a udělat si hezký večer s kamarádkou, nebo se rovnou vydejte do města. Zaručuji, že minimálně jeden stánek s punčem se u vás ve městě určitě najde. S omrzlými tvářičkami si ho vychutnáte mnohem víc.

6) Lidé jsou na sebe hodnější
Těžko říct, jestli je to blížícími se vánočními svátky, nebo tohle zimní období opravdu dokáže měnit lidské povahy. Každopádně většina lidí v tomhle čase s radostí přispívá na dobročinné sbírky a udělá o pár dobrých skutků více než v jiných měsících.

7) Plesová sezóna

Začínají všechny ty maturitní plesy, věnečky, firemní bály a další společenské akce. Vezmi kámošky a vyražte alespoň na jednu z těchto událostí. Provětráte si hlavu a navíc je to skvělé místo k seznámení!

8) Bruslení, lyžování, snowboardování
Ani v zimě bys o sebe neměla přestat pečovat, proto udělej něco pro svoji postavu a vyraž na zimní stadion nebo rovnou na svah. A nezapomeň se na to pořádně vymódit!

9) Horká sprcha na konci dne

Není nic lepšího, než přijít konečně domů po náročném dni a dát si horkou sprchu nebo vanu. Ocení to jak tvé vymrzlé tělo, tak tvoje psychika, která si po celém dni konečně odpočine.

10) Začátek něčeho nového

S příchodem zimy souvisí i konec roku. Už máš promyšlená všechna novoroční předsevzetí? Vybírej jen ty, o kterých víš, že je dokážeš splnit. Vzpomeň si na všechny ty pozitivní okamžiky roku 2013 a zhodnoť ho. Poznala jsi nové přátele? Našla sis novou lásku? Nebo třeba nový koníček? Nech všechny starosti a trable v tomto končícím roce a do roku 2014 vyraž s čistou hlavou.6 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •