Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co takhle si ráno raději přispat, místo zdlouhavého žehlení, kulmování a jiného upravování vlasů? Zní to možná jenom jako sen, ale s těmito třemi triky se může stát skutečností!

3 tipy, jak vstávat s perfektními vlasy!

vlasy
zdroj: Thinkstockphotos vlasy
aktualizováno 27.04.2015, 00:00 | 27.04.2015, 00:00 | Lea Jennifer/Krasna.cz

Co takhle si ráno raději přispat, místo zdlouhavého žehlení, kulmování a jiného upravování vlasů? Zní to možná jenom jako sen, ale s těmito třemi triky se může stát skutečností!

Ať se snažíš sebevíc, tvé vlasy ti prostě ráno dávají zabrat, nemám pravdu? Nemluvě o tom, že ranní úprava sice s pomocí laku na vlasy pár hodin vydrží, ale odpoledne už to zase vypadá tak nějak všelijak. Ukážu ti tři triky, díky kterým své vlasy nebudeš během spánku tolik ničit a navíc budou vypadat použitelně hned po ránu!


Spi s culíkem


Může se to zdát jako banalita, ale opravdu to pomáhá. Jednoduše si vlasy před spaním pročeš a dej je do culíku. Zvol raději nějaký volnější, aby se ti spalo pohodlně. Mysli ale na to, že by měl přes noc tvé vlasy udržet v celku. Pokud se bojíš, že ti culík nevydrží, vezmi si na pomoc další gumičky. Vlasy jimi sepni ještě uprostřed a na konci. Ráno tvé vlasy nebudou tolik rozlítané a nabudou většího objemu.


Před spaním vlasy trochu zvlhči


Pokud patříš mezi majitelky vlnitých nebo kudrnatých vlasů, které po ránu často vypadají jako "vrabčí hnízdo", zkus před spaním praktikovat tenhle jednoduchý trik. Namoč si prsty vlažnou vodou a projeď jimi vlasy od kořínků po konečky. Zajistíš si tím krásné a pravidelné vlnky, které vydrží až do rána. Pak už je stačí jenom vyšperkovat lakem na vlasy případně trochu doladit kulmou.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

VLOG: Make-up tutorial - Panenky


Vsaď na copy


Vždycky sis přála, aby se tvé rovné vlasy alespoň trochu vlnily? Potom vsaď na copy různých typů a velikostí, které spleť ještě před spaním. Pokud máš dostatek trpělivosti, můžeš si uplést třeba spoustu malých tenkých copánků. Ráno pak budeš vstávat s okouzlujícími vlnkami, které ti vydrží po celý den. Jestli už se ti večer nechce do ničeho složitého, zkus uplést třeba jenom dva až tři větší copy, které ti ráno zajistí populární "beach style" vlny.

 12 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •