Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Štíhlé a vytvarované bříško je snem mnoha z nás. Jenže kdo má trávit hodiny ve fitku, když už tak není pomalu na nic čas?

5 nejúčinnějších cvičení z Youtube na sexy ploché bříško!

Břicho
zdroj: Thinkstockphotos Břicho
aktualizováno 26.07.2014, 00:00 | 26.07.2014, 00:00 | Lea Jennifer/Krasna.cz

Štíhlé a vytvarované bříško je snem mnoha z nás. Jenže kdo má trávit hodiny ve fitku, když už tak není pomalu na nic čas?

 

Existuje efektivní řešení – fitness videa na Youtube, která ti nezaberou více než 20 minut a navíc je můžeš cvičit v pohodlí domova!

 

Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody. Pokud se i ty vymlouváš na nedostatek času, peněz a na neexistující fitko ve tvém městě, zkus si najít alespoň pět minut denně. Ano, pouhých pět minut, které věnuješ posilování břišních svalů, dokáže tvou postavu vytvarovat.

 

Vybrala jsem pro tebe známá videa, se kterými mám sama zkušenosti. Můžu ti zaručit, že když budeš alespoň jedno z nich každý den poctivě cvičit, do měsíce se dočkáš krásně pevného bříška! Přestože jsou všechny v angličtině, rozhodně se nemusíš bát, že bys trenérům nerozuměla. Všichni mluví pomalu a srozumitelně. Nezapomeň na důkladné protažení před i po cvičení, aby tě druhý den nebolely svaly.

 

 

1) 8 Min Abs Workout

  

Tohle video je mým osobním favoritem hlavně z toho důvodu, že se zde střídá aktivní a odpočinková fáze (vždy po 30 sekundách). Praktické je i odpočítávání, díky kterému si nemusíš dělat starosti, zda udržuješ správné tempo. Cviky jsou snadno proveditelné i doma v obýváku, takže žádné výmluvy a vzhůru do toho!

 

 

2) POP Pilates - 5 Minute Ab Express Workout
 

 


 

Cassey a jejímu Blogilates už jsem věnovala celý článek před pár měsíci, takže ti je možná povědomá. Její energie tě dostane a navíc tě povzbudí tak skvěle, že nebudeš chtít přestat. Tohle video se zaměřuje i na tzv. "low abs" – dolní břišní svaly, za což má u mě rozhodně body navíc! Většina trenérů se totiž zaměřuje pouze na horní část břicha. Možná budeš mít problém udržet tempo, po týdnu bys ale už měla být schopná dát celé video bez zastavení.

 

 

3) 15 Minute Intense Sexy Bikini ABS WORKOUT!
 

 


Tohle cvičení je zejména pro ty slečny, které potřebují opravdu silnou motivaci, aby vůbec dokázaly vstát z postele. Video je natočené na kalifornské pláži a předcvičuje zde sympatická Coryn, která má opravdu dokonalou postavu! Myslím, že už i to je dostatečně motivující.

 

PŘEČTI SI TAKÉ: 

Ty správné cviky pro tvůj zadeček a stehna

I TY můžeš mít DOKONALÉ břicho!

Zbav se břicha za týden!

 

 

4) Rihanna Abs Workout
 

 


 

V tomhle desetiminutovém videu si pěkně mákneš! Rebecca-Louise vypadá jako anděl, ale umí křičet a povzbuzovat jako nějaký generál. Donutí tě dát do těch deseti minut veškerou energii takovým způsobem, že si na konci videa budeš připadat jako po uběhnutí maratonu. Stejně jako Cassey má ve sbírce i jiná videa, která rozhodně stojí za vyzkoušení.

 

 

5) Abs All Night Challenge
 

 

 

A na konec přidávám znovu Cassey. Její videa s názvem "Challenge" mají jednoduché poslání – cvičíš jeden vybraný cvik na určitou písničku a musíš to vydržet po celou dobu. Na první pohled jednoduché, ale až vyzkoušíš právě tuhle challenge, smích tě přejde. Sama se musím přiznat, že jsem to ještě nikdy nevydržela do konce, přestože se ten cvik jeví celkem jednoduše :-)6 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •