Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

To, že aktuální počasí zrovna nepřipomíná jaro, má i svou pozitivní stránku! Můžeš ještě do léta zkusit dohnat to, do čeho ses přes zimu nedonutila.

Cvičení, které totálně promění tvoji postavu již za pár dní!

Blogilates - 1
zdroj: YouTube.com Blogilates - 1
aktualizováno 09.04.2013, 00:01 | 09.04.2013, 00:00 | Lea Jennifer/Krasna.cz

To, že aktuální počasí zrovna nepřipomíná jaro, má i svou pozitivní stránku! Můžeš ještě do léta zkusit dohnat to, do čeho ses přes zimu nedonutila.

Návodů na různé diety a cvičení už tu bylo desítky, ne-li stovky. Před nedávnem jsem ale objevila něco, co na mě a mou postavu OPRAVDU zafungovalo. Navíc je to zábavné, v žádném případě stereotypní a samozřejmě zdarma! O čem mluvím? Seznam se, tohle je blogilates.

 

 

Blogilates je název, který vznikl složením slov blog a pilates. O významu slova blog snad mluvit nemusím, na druhou stranu o pilates bych ráda pár vět napsala, přestože už jsi o něm možná něco zaslechla. V pilates je cílem uvědomit si souhru těla a mysli, protáhnout svaly, zlepšit ohebnost těla, rovnováhu a dýchání (okysličení svalů). Toto cvičení by ti také mělo zlepšit držení těla a vypracovat dlouhé, štíhlé svaly.

Autorkou Blogilates je Cassey Ho – fitness trenérka a instruktorka pilates. Je to původem Vietnamka, která nyní žije v Los Angeles a každým dnem se stává díky svým videím se cvičením slavnější. Pro představu, na jejím YouTube kanále má téměř 400 000 odběratelů a počet shlédnutí přes 30 milionů. Má samozřejmě také svůj blog (www.blogilates.com), kde kromě nejnovějších cvičení nalezneš i dobré a zároveň zdravé recepty, různé motivační kalendáře, tipy pro cvičení a jiné.

 

 

Kromě toho Cassey také navrhuje oblečení, což tě asi nepřekvapí, protože v každém svém videu má jiný sportovní outfit. Je sympatická, mile tě dokáže povzbudit, má skvěle srozumitelnou angličtinu a hlavně natočila již tolik videí, že není možné, aby sis nevybrala. Pokud tě totiž zrovna neláká pilates, můžeš si spolu s ní zacvičit i něco jiného.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Najdi sport přesně pro sebe: Žhavé trendy ve cvičení
Pevná prsa hravě! Zábavné cviky s maximálním efektem

Například její "Challenges", což jsou krátká videa na jednu písničku, kde se intenzivně posiluje určitý část těla (například lýtka, vnitřní část stehen apod.), nebo třeba "Bikini blaster", kde si zase můžeš vybrat z mnoha videí, díky kterým budeš vypadat v plavkách neodolatelně! Spousta holek si také nemůže vynachválit "Victoria Secret Workout", kde ti Cassey pomůže získat křivky, které by ti i andílci Victoria Secret mohli závidět ;-)

 

 

Zkušenosti mnoha spokojených dívek na jejím blogu či na Blogilates YouTube kanálu mluví za své. Tohle cvičení zaručeně funguje a navíc většina Casseyiných cvičení trvá 10-15 minut! Můžeš si díky tomu nakombinovat cvičení na ty části těla, které zrovna dneska chceš posilovat a zítra si dát klidně něco jiného!

Například já jsem si dnes cvičení s Cassey naplánovala následovně: na začátek 10 minutové protažení (najdeš pod názvem POP Pilates: Stretching for Flexibility), poté cvičení na zadek (Bubble Butt Workout – Pop Pilates for Beginners), následovalo cvičení na lýtka a vnitřní stranu stehen (POP Pilates: Slimmer Inner Thighs & Runner's Calves) a zakončila jsem to cvičením na břicho (POP Pilates: Intense Ab Workout!). Celé dohromady mi to nezabralo ani hodinu a mít ten dobrý pocit ze svého těla je nenahraditelný :-)

Nakonec přikládám překlad názvů některých částí těla, které Cassey často používá. Předpokládám, že možná některé již znáš, ale možná nebudeš vědět, pod čím přesně hledat, tak pro jistotu :-)
Abs – cvičení na břišní svaly
Inner Thighs – vnitřní strana stehen
Runner's Calves – doslova "běžecká" lýtka
Booty/Butt – cvičení na zadek
Arms – cvičení na ruce
Muffin Top –tukové polštářky nad zadkem (často to "přetéká" z kalhot)51 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •