Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Patříš mezi televizní maniaky, ale nemáš čas sedět u televize celý den? Tak to už si určitě i ty přišla na to, že na internetu své oblíbené seriály a filmy můžeš zkouknout na nejrůznějších webech.

Platit za Voyo.cz? Má to své výhody!

aktualizováno 05.04.2012, 00:00 | 05.04.2012, 00:00 | Lea Jennifer/Krasna.cz

Patříš mezi televizní maniaky, ale nemáš čas sedět u televize celý den? Tak to už si určitě i ty přišla na to, že na internetu své oblíbené seriály a filmy můžeš zkouknout na nejrůznějších webech.

Jeden z nich – Voyo.cz – přechází 2. dubna na placený obsah. Jaké to má výhody a nevýhody? Pojď se tomu společně se mnou podívat na zoubek!

Nejdřív pár slov o tom, co to vůbec Voyo.cz je. Dá se říct, že zde najdeš vše, co souvisí s televizí Nova. Můžeš si zde kdykoliv a kdekoliv přehrát jakoukoli epizodu tvého oblíbeného seriálu, objevit nové, zajímavé filmy, sledovat sportovní akce a spoustu dalšího. Říkáš si, že v dnešní době už to není taková novinka? Pojďme se tedy mrknout, v čem se vlastně Voyo.cz liší.

Tak za prvé, již zmíněné seriály zde můžeš sledovat s předstihem, ještě dříve, než se vůbec dostanou na obrazovku. To znamená, že budeš o krok napřed a budeš vědět mnohem dřív než tvé kámošky, co se děje v Ulici nebo kdo vypadl v Hlasu Československa!

PŘEČTI SI TAKÉ:
Z hvězdy Upířích deníků je zpěvačka. Má nový sexy klip!
PTALI JSTE SE! Jan Bendig o svém novém klipu Sweet 17

Za druhé - žádné reklamy ani nekonečné čekání u limitů. Ten nepříjemný pocit, když se ti film "zasekne" zrovna v tom nejzajímavějším momentu, jistě všichni známe. S Voyo.cz tomu už naštěstí může být konec. Všechny filmy si můžeš pustit rovnou, bez reklam a nekonečných limitů!

Za třetí - všechno je to legální. V dnešní době, kdy si nemůžeš být už pomalu ani jistá, že za to, co píšeš na Facebook, tě nezavřou do vězení (pokud to trochu přeženu :-D), se ti určitě bude hodit pocit jistoty, že všechny filmy a seriály sleduješ naprosto legálně.

Ovšem, je tu ten "prokletý" placený obsah, přesněji 189 korun za měsíc. Za to tě ale čekají stovky filmů ve vyšší HD kvalitě, které si můžeš přehrát, kolikrát jen chceš, a jak jsem již zmínila, bez reklam a limitů. Pokud tě Voyo.cz jen trochu zaujalo, máš možnost vyzkoušet si ho na týden zdarma. Stačí najet na www.voyo.nova.cz a najít si ikonku "Nové Voyo 7 dní zdarma" :-)8 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •