Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Napadlo tě někdy využít svůj smartphone k hubnutí? Existuje mnoho aplikací, které by ti v mobilu rozhodně neměly chybět!

Tyhle appky hubnou za tebe!

Cvičení
zdroj: Thinkstockphotos Cvičení
aktualizováno 09.01.2016, 00:00 | 09.01.2016, 00:00 | Lea Jennifer/Krasna.cz

Napadlo tě někdy využít svůj smartphone k hubnutí? Existuje mnoho aplikací, které by ti v mobilu rozhodně neměly chybět!

Calorie Counter


Nejen, že ti tahle aplikace vypočítá, kolik kalorií bys měla za den sníst, ale navíc si do ní můžeš zapisovat všechno, co jsi za den snědla. Své kalorie máš díky tomu naprosto pod kontrolou a možná dokonce zjistíš, že někdy jíš méně, než bys měla!


7 Minute Workout


Patří mezi tvé obvyklé výmluvy „nemám čas“? V tom případě je tahle aplikace přímo pro tebe! Pod tímto názvem si můžeš stáhnout mnoho verzí populárního sedmiminutového workoutu, záleží jen na tobě, který ti bude vyhovovat.


Blogilates


Populární youtuberka Cassey nabízí ve své aplikaci všechny svá dostupná videa i měsíční cvičební plány. Kromě toho ti také dá tipy na zdravé recepty nebo poradí co dělat, když se ti nedaří hubnout.


Nutri Atlas


Aplikace nabízí kromě kalorických tabulek také seznam „éček“. Může se hodit třeba během nákupu, když se rozhoduješ mezi více výrobky.


Runtastic Running


Velmi populární a oblíbená aplikace pro fanoušky běhání. Kromě jiného nabízí také ukládání tvých jednotlivých výkonů, ze kterých pak můžeš vyčíst svůj pokrok. Pozor, k fungování je zapotřebí mít v mobilu GPS.


Pedometer


Funguje jako obyčejný krokoměr, výhodou však je, že mobil nemusíš nést připnutý někde na opasku nebo v kapse. Když do aplikace zadáš pár svých údajů (výška, váha, věk), dozvíš se, kolik kroků bys za den správně měla ujít.

 

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

ERASMUS | Odpovědi na základní otázky

Toulky Londýnem s Wendy

Hydro Coach


Všichni víme, že pro krásnou postavu je důležité hodně pít (nejlépe čistou vodu). Hydro Coach se postará o to, abys už nikdy na pití nezapomínala. Vypočítá ti, jaké množství vody bys měla za den správně vypít a ty si nastavíš, jak často ti to má připomínat.


Dieta Assistant


Není třeba utrácet za výživového poradce. Dieta Assistant ti na základě tvých údajů vytvoří speciální jídelníček na míru. Fotky svých jídel si také můžeš ukládat a zpětně prohlížet. Aplikace má velmi dobré recenze, a tak nezbývá, než doporučit!

 1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •