Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nejedna z nás má celkem obvyklý kosmetický problém – ať se snažíme, jak se snažíme, nemůžeme narazit na tu dokonalou řasenku. Já už jsem ji ale konečně po dlouhém pátrání našla. Dovol mi, abych ti představila Volume Accelerator od značky Rimmel.

Základem dokonalých řas je správné odlíčení

Řasenka Rimmel
zdroj: Lea Jennifer/Krasna.cz Řasenka Rimmel
aktualizováno 01.05.2012, 00:00 | 01.05.2012, 00:00 | Lea Jennifer/Krasna.cz

Nejedna z nás má celkem obvyklý kosmetický problém – ať se snažíme, jak se snažíme, nemůžeme narazit na tu dokonalou řasenku. Já už jsem ji ale konečně po dlouhém pátrání našla. Dovol mi, abych ti představila Volume Accelerator od značky Rimmel.

Nikdy jsem reklamám na úžasně dlouhé, neslepené a objemné řasy moc nevěřila. Bylo mi totiž jasné, že modelky v nich mají nalepené umělé řasy, které jsou ještě dále upravované. Jenže pak se mi do rukou dostala tato řasenka. Osobně se přiznám, že ke značce Rimmel jsem nikdy moc blízko neměla, často mi přišla předražená. Poprvé si ale můžu říct, že jsem peníze do řasenky investovala dobře!

 

Základem dokonalých řas je bezpochyby správné odlíčení. Tvojí řasence totiž vážně nezáleží na tom, jestli máš řasy řídké, husté, krátké, dlouhé, světlé či tmavé. Jejím úkolem je jediné – zvýraznit je, ať už jsou jakékoli. Tomu ale často brání jediná věc, kterou jsou zbytky dříve nanesené řasenky. Schválně, zkus se třeba o prázdninách důkladně odlíčit a dva tři dny nepoužít řasenku. Čtvrtý den se ti bude nanášet úplně perfektně, protože tvé řasy budou čisťounké. Pokud jde o odličování přímo této řasenky, tak jsem s tím neměla problém, šlo to hladce :-)

 

Řasenka Rimmel
(Foto: Lea Jennifer/Krasna.cz)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Pár slov o líčení

5 bleskových tipů pro tvou krásu

 

Když se ti tato řasenka dostane do ruky poprvé, určitě tě překvapí její velikost. Je totiž oproti jiným řasenkám celkem objemná a stejně je na tom i kartáček. Co ale jinde škodí, je u řasenek výhodou! Bez velkého kartáčku prostě řasy nezvýrazníš, i kdybys se snažila sebevíc. Co bych poradila, je kontrola množství barviva na kartáčku, než začneš nanášet. U úplně nových řasenek se totiž často stává, že ho nabereš nechtěně moc a místo krásně hustých oddělených řas pak máš tři slepené chuchvalce.

 

V reklamách na tuto řasenku se mluví také o jejím složení, které při dlouhodobém používání slibuje regeneraci a posílení řas. Toto opravdu posoudit nemůžu, na to jí nemám dostatečně dlouho, ale kdo ví :-) V drogériích nebo na internetu ji seženeš za cenu okolo 200,- Kč.5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •