Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pod létem si většina z nás představí moře, opalování, vychlazený drink a žádné starosti.

Je léto a ty nemáš peníze na dovolenou? Nezoufej!

léto
zdroj: Archiv autorky léto
aktualizováno 09.07.2014, 00:21 | 09.07.2014, 00:00 | Karolína Lachmanová/Krasna.cz

Pod létem si většina z nás představí moře, opalování, vychlazený drink a žádné starosti.

Pokud, ale studuješ a nemáš přes rok žádnou brigádu, není jet na dovolenou k moři taková hračka. Nezapomínej na to, že dovolenou můžeš podniknout i v Čechách a místo jedné velké dovolené si udělat hned několik malých.

 

Festivaly


Hudba, smích, spousty příjemně naladěných lidí a celý víkend ve stanu či chatce, proč ne? Festival si vyber podle hudby, kterou posloucháš, a když se domluvíte jako velká parta, užijete si spoustu zábavných a nezapomenutelných zážitků.

 

Můžeš navšítvit například tyhle festivaly:

 

Festival Mácháč


Festival se koná předposlední víkend v srpnu a cena vstupenky je momentálně - 1090Kč.
Největší domácí beach open air festival, který patří již po čtrnáct let k tradičnímu zakončení taneční sezony na pláži Klůček u Máchova jezera ve městě Doksy.

 

Festival je zaměřen na elektronickou taneční hudbu (house, trance, electro...) Tento rok se můžeš těšit například na Showtek, NERVO, Michal Poliak, Enrico a spoustu dalších.

 

AIR Festival


Festival se koná 15 - 16.srpna v Hradci Králové ve Festivalparku. Cena vstupenky je momentálně - 199Kč.
Jde o taneční festival na kterém se nám představí i spoustu zahraničních interpretů.

 


Aquaparky


Nejen přes den, ale rovnou na víkend. Není to sice moře, ale i tak si s přítelem nebo kámoškou užiješ zábavu. Některé balíčky mají v ceně započítaný nejen celodenní vstup do aquaparku, ale i masáže a romantické večeře. No, kdo by to nebral celý víkend o sebe nechat pečovat.

 

Z vlastní zkušenosti ti mohu například doporučit www.aquapalace.cz v Praze. Hotel je hned u Aquaparku a interiér Aquaparku se stále zdokonaluje.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Mýty o menstruaci a antikoncepci, kterým věříš a škodíš si!
Získej všeobecný přehled na přijímačky! Začni s přípravou hned teď

 

Chaty a chalupy


Co takhle zavzpomínat na dětsví, když jsme jezdily s babičkama na chatu. Vzít kamarády a udělat si na chatě pár pohodovejch dní. Budete v přírodě takže si nikdo nebude stěžovat na hluk a budete moci udělat nějakou soukromou párty nebo klasické opékání buřtů. Navíc to má výhodu, že nemusíte platit za ubytování a zároveň máte zázemí narozdíl od stanu.

 

Jednodenní výlety taky výlety!
Pokud máš nějaké povinnosti nebo málo financí udělej si radost aspoň jendodenním výletem a to ať už do typické ZOO nebo blízkého koupaliště.14 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •