Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jakmile jsem elegantní, malou, ale překvapivě těžkou knížku v

Tahle kniha tě připraví na příští Vánoce

Balení dárků
zdroj: Thinkstockphotos Balení dárků
aktualizováno 08.02.2013, 00:00 | 08.02.2013, 00:00 | Linda Coufalová/Krasna.cz

Jakmile jsem elegantní, malou, ale překvapivě těžkou knížku v

nevtíravém tmavě červeném obalu s elegantnÍm zlatým nápisem Atmosféra Vánoc otevřela, bylo mi jasné, že tahle knížka není nic pro mě.

Připravování Vánoc a zdobení domu, pečení a složité vyvařování není nic pro mě. I když si občas něco vyrobím, takže část o ručních pracích mi přišla asi nejzajímavější. Přesto jsem knihu prošla a byla jsem příjemně překvapená. Vnitřek knížky je celý barevný, bohatě ilustrovaný a všechny ty obrázky lákají k přečtení návodu, jak onu nádhernou, kýčovitou (ale příjemně kýčovitou) věcičku vyrobit, upéct nebo uvařit.
 

 

Kniha
Atmosféra Vánoc (Foto: Thinkstockphotos)

 

Celá kniha je rozčleněna do několika sekcí:
Kalendáře a věnce
Vánočně vyzdobený domov
Stromečku, vstávej
Kouzlo betlémů
Kouzlo svíček
Balíčky a jmenovky
Výzdoba vánočního stolu
Lahůdky pro labužníky
Vánoční pečení
Oslavy bez stresu

Vzhledem k tomu, že já sama nejsem až takový "vánoční maniak", případně kuchařka, pekařka a cukrářka, tak jsem knížku nabídla k nahlédnutí některým mým kamarádkám, které jsou blázni do pečení nebo do dekorací, či všeobecně vánoční maniaci.

Dokonce jedna kamarádka "pekařka," která má k Vánocům výslovný odpor, byla z knihy nadšená, protože tam prý mají: "Super boží, recepty." Takže moje milá, knížku Atmosféra Vánoc ti můžu jednoznačně doporučit a ne jen já, ale i grupa mých kamarádek.22 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •