Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dnes tě vezmu s sebou na akci plnou módy! Jaké to bylo? A jak se mi líbily modely?

4 přehlídky na Fashion Stars Night mýma očima

fashion stars night - 1
zdroj: Archiv blogerky fashion stars night - 1
aktualizováno 26.02.2018, 00:00 | 26.02.2018, 00:00 | Lola-J/Krasna.cz

Dnes tě vezmu s sebou na akci plnou módy! Jaké to bylo? A jak se mi líbily modely?

Nedávno jsem se zúčastnila už třináctého ročníku eventu Fashion Stars Night. Jde o projekt, který se zaměřuje na tvorbu českých módních designérů a značek. Za pár let, včetně těch, kdy byla tato společenská událost známá jako Shooting Fashion Stars, představil už něco přes 50 kolekcí.


Tentokrát se přehlídka odehrávala v prostorách Kostela sv. Anny, v Pražské křižovatce. Své modely představily rovnou 4 značky.

 

fashion stars night - 2
(Foto: Archiv blogerky)


Hned na začátek musím říct, že prostory byly nacpané k prasknutí a obzvlášť na začátku se tam nedalo skoro hnout. Prostory, kde se přímo všechny 4 přehlídky odehrávaly, patřily Pražské křižovatce – kostelu, který je už dlouho odsvěcen a je určen pro pořádání mnoha konferencí, rozhovorů a podobně. S prostorem si organizátoři poradili dobře, změnili ho k nepoznání. Musím pochválit světla a celkovou výzdobu.


Ale dost už o interiéru. Teď bych se ráda věnovala samotným přehlídkám. Celá choreografie byla dobře promyšlená a přítomná kapela Josephine and the Band vše velmi přirozeně doplnila svým hudebním doprovodem.

 

fashion stars night - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Přehlídky, které mě na MBPFW nejvíc zaujaly
Naše vlastní módní přehlídka! REPORTÁŽ a rady, jak takovou akci zorganizovat
Známé české modelky zazářily na módní přehlídce FASHION ISLANDU!


Ten večer jsme viděli práci českých designérek Anny Mimieux, Jany Kuzmové, Mirky Talavaškové a nové značky P.Š Objects.


Všechny přehlídky překypovaly pozoruhodnými modely. Ty z druhé přehlídky mi vážně učarovaly. Objevily se zde modely na speciální příležitosti i na ty trochu všednější. Nositelná a stále dechberoucí móda je opravdovým znakem haute couture. To mi ostatně vyvstávalo většinu večera v hlavě. Kolekce byly opět velmi zdařilé, plná krajek, volánků a zajímavých kombinací.

 

fashion stars night - 4
(Foto: Archiv blogerky)


Část večera byla věnována i kabelkám od P.Š Objects. Tahle část byla pojatá tak, že kabelky nám představovali pánové ve spodním prádle. Kdo nevěděl, na co se při přehlídce dřív soustředit, mohl se na kabelky podívat samostatně po přehlídce ve vitrínkách v horním patře.


Poslední přehlídka toho večera byla věnována modelům značky Mimieux. Známé soupravy střídaly výstřední modýlky v rozmanitých kombinacích.


Máš nějaké oblíbené české návrháře?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •