Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pojď se společně se mnou podívat na showcase Universal Music a přečti si, co mi prozradil třeba Adam Mišík nebo Celeste Buckingham!

Co vzkázali zpěváci čtenářkám Krásné?

universal music - 1
zdroj: Archiv blogerky universal music - 1
aktualizováno 28.09.2017, 00:00 | 28.09.2017, 00:00 | Lola-J/Krasna.cz

Pojď se společně se mnou podívat na showcase Universal Music a přečti si, co mi prozradil třeba Adam Mišík nebo Celeste Buckingham!

6. září probíhal v Praze další povedený showcase Universal Music. U té příležitosti bylo stále co dělat. Mimo to, že na pódiu zpěváci ten večer vystupovali, tak jsme stihli křest alba a předání zlaté desky. Živě tak vystoupili Mandrage, Mirai, Adam Mišík, Poetika a představila se nám i nová skupina Platonic. Na showcase ještě objevila i Celeste Buckingham. Poetika pokřtila své debutové album a Xindl X byl ten, kdo si Zlatou desku na pódiu večer převzal.

 

universal music - 5
(Foto: Archiv blogerky)


To samozřejmě nemohlo zůstat alespoň bez menších rozhovorů. Bohužel to tam bylo se zvukem na rozhovory dost špatné, takže teď přepisuji úryvky z nahraných rozhovorů. V nich se mi třeba Adam Mišík rozpovídal o tom, že je nesmírně rád, že se už tak dlouho může věnovat tomu, co ho baví a nebránil by se více psaní scénářů. Což asi s příchodem jednoho nového filmu už tušíš. Celeste Buckingham se zase stále víc drží své hudební kariéry, se kterou má dost plánů ještě do konce tohoto roku.

 

universal music - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Nováčci na české hudební scéně, které bys neměla přeslechnout
Adam Mišík má nový klip: Do duetu šel konečně se svým slavným tátou
Celeste Buckingham: Být jemná funguje stejně, jako být drsná ROZHOVOR

 

universal music - 3
(Foto: Archiv blogerky)


Když jsem se jich zeptala, co by vzkázali tobě, jako naší čtenářce, jejich odpovědi se dost podobaly: "Hlavně buďte krásné uvnitř. Zbytek není tak důležitý," říká Adam. Celeste to zase doplňuje tím, že krásné jsme všechny. Tak věřím, že tě jejich vzkazy povzbudily!

 

universal music - 4
(Foto: Archiv blogerky)


Koho z české či slovenské scény nejraději posloucháš?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •