Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je to tak, už jen pár týdnů a léto může konečně začít – energií nabitým koncertem francouzského DJe Davida Guetty v pražské O2 Aréně!

David Guetta po pěti letech opět vystoupí v Česku!

David Guetta
zdroj: Facebook official David Guetta
aktualizováno 28.05.2015, 17:50 | 28.05.2015, 17:50 | Lola-J/Krasna.cz

Je to tak, už jen pár týdnů a léto může konečně začít – energií nabitým koncertem francouzského DJe Davida Guetty v pražské O2 Aréně!

Už od února, kdy u nás začal předprodej vstupenek, se všichni fanoušci těší na show světového DJe a producenta v rámci jeho turné k vydanému albu Listen, které začalo v Paraguay, pokračovalo v desítkách dalších světových metropolí a zastaví se i v Praze 5. června.


Guetta už od začátku své kariéry slaví úspěchy – od prvního vydaného debutového alba až po současně vycházející singly, které se jeden po druhém stávají hity. O tom svědčí i videoklip, který byl vydaný jen před pár dny a už teď má přes 10 milionů zhlédnutí - singl Hey Mama tak má zaděláno na jeden z největších hitů tohoto léta.

 


Davidova tvorba je odlišná od ostatních v mnoha směrech. Před vypuštěním svých skladeb do éteru se o své nápady dělí s lidmi kolem a zajímá se o jejich názory, nezůstává v těch samých kolejích a stále se posunuje dopředu díky svému odhodlání experimentovat s rytmem a melodiemi, což vysvětluje takto: „Mohl jsem natočit podobné skladby, s jakými jsem uspěl v minulosti, ale chtěl jsem zkusit něco nového. Vystoupit z komfortní zóny a zariskovat, posunout se jako producent.“ Není divu, že jeho produkce pro taneční scénu patří k těm nejkvalitnějším.

 

David Guetta
(Foto: Facebook official)


Přesně tak plánuje překvapit i svou novinkou, v níž hostují například John Legend, Emeli Sandé a mnoho dalších. „Je to moje nejosobnější album, které je opravdu od srdce,“ říká o svém albu Listen, které bude mnohem pestřejší a emotivnější.


Takže co se týče samotné show, rozhodně se máme na co těšit. Věřím, že ani ty si nenecháš tuto velkolepou událost ujít - na síti Ticketportal si ještě stále můžeš koupit lístky! Ale pozor, O2 aréna bude rychle plná!6 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •