Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jaké je focení s nejoblíbenějšími modely Fujifilm Instax?

Jak vypadá léto s Instaxem?

instax - 1
zdroj: Archiv blogerky instax - 1
aktualizováno 16.07.2017, 00:00 | 16.07.2017, 00:00 | Lola-J/Krasna.cz

Jaké je focení s nejoblíbenějšími modely Fujifilm Instax?

Na letošní Instax party byly pro vyzkoušení k dispozici modely jako nové Instax mini 9 v krásně sytých barvách, mini 70 nebo třeba SQ10.

 

Kdo by neznal povedené designové kousky v pastelových barvách? Takový model s číslem 9 opět nabízí základní volbu režimů a nutí člověka více přemýšlet, než stiskne spoušť, aby výsledná polaroidka, která vyjede ven, stála opravdu za to.

 

instax - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

Ovšem ne pro všechny, obzvláště ty "digitálně zhýčkané", je to to pravé ořechové. :-) Polaroidky mají vždy své kouzlo, ale pokud se špatně sejde nastavení se světelnými podmínkami venku či v interiéru, mohou přepálené nebo naopak zčernalé momentky dost zamrzet.

 

instax - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak se (ne)fotit
Jak si vybrat foťák
Jak fotit lepší selfie? 9 rad k nezaplacení

 

instax - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

Pro ty, kteří si s fotkou raději ještě alespoň trochu pohrají, bude ideální již zmíněný model SQ10. Abych pravdu řekla, s fotkami si hraju vždycky moc ráda a pocit jistoty díky získané kontrole nad pořízenými snímky víc než vítám.

 

instax - 5
(Foto: Archiv blogerky)

 

Na displeji tohoto modelu uvidíš čtvercovou fotku, na níž můžeš měnit expozici, vinětaci a dokonce aplikovat některý z filtrů. Tento sympatický foťáček nabízí dokonce i další nastavení, jako je třeba dvojitá expozice - takže můžeš vytvořit originální obrázek, kde se budou překrývat 2 různé snímky. A to nejlepší? 1 fotku můžeš vytisknout hned několikrát!

 

S čím budeš fotit toto léto ty?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •