Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tohle musíš VIDĚT: soukromé i ateliérové fotky Andrey Verešové v šatech, na které jen tak někdo nezapomene!

Tyto šaty nenechají chladným NIKOHO! A Verešová to dobře ví

Šaty Verešové
zdroj: Oficiální zdroj Šaty Verešové
aktualizováno 04.10.2012, 00:00 | 04.10.2012, 00:00 | Lola-J/Krasna.cz

Tohle musíš VIDĚT: soukromé i ateliérové fotky Andrey Verešové v šatech, na které jen tak někdo nezapomene!

Vždycky jsi přemýšlela nad tím, jak by měly vypadat šaty, které jsou luxusní, neodolatelně krásné a přitom maličko vyzývavé? Známá slovenská modelka Andrea Verešová se trefila do černého a pro veřejnou událost si zvolila něco malinko extravagantního a jemného zároveň.

 

Šaty Verešové
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Takové šaty na sobě měla například Jennifer Lopez a další světově známé hvězdy. Jejich styl je osobitý, vždy přitáhne pozornost, a právě proto si Andrea pořídila šaty od proslulého návrháře Alexandera McQueena.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Bláznivý módní trend: Šaty přes kalhoty
Kolik šatů vlastně žena potřebuje?

Nákup to byl na dálku, luxusní šaty si nechala přivézt až z Milána. Soukromé fotky jsi mohla mezi prvními na českém internetu vidět už na mém blogu. Koukni i na nové fotky Andrey z atéliéru.

 

Šaty Verešové
Zdroj: Music club Pantheon (Foto: Oficiální zdroj)

 

V těchto šatech se rozhodla Andrea blýsknout před svými kolegyněmi na otevření klubu Pantheon v Plzni. "Slavnostní otevření nového music clubu Pantheon byla pro mě jedna z nejprestižnějších událostí tohoto roku. Proto jsem se rozhodla neponechat nic náhodě a vybrala jsem si v předstihu odvážné šaty, které jsou ve světě největším trendem. Troufnu si říct, že v Česku podobný typ šatů ještě nikdo neměl,“ prozradila modelka.18 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •