Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Na křtu 2CD se mi pro tebe povedlo získat (už druhý!) rozhovor s Karlem Gottem, který tě svými odpověďmi jistě potěší.

VLOG | KAREL GOTT: Fanoušci jsou lepší než všechny vitaminy dohromady!

Vložit video na:

aktualizováno 21.10.2016, 06:00 | 21.10.2016, 06:00 | Lola-J/Krasna.cz

Na křtu 2CD se mi pro tebe povedlo získat (už druhý!) rozhovor s Karlem Gottem, který tě svými odpověďmi jistě potěší.

"Božský Kája" před týdnem pokřtil společně s Jiřím Suchým svoje 2CD, které nazval 40 Slavíků, do něj vybral 40 písní, jež byly v letech, kdy Slavíky získával, asi nevýznamnější. Suchého Karel Gott nepozval náhodou, vždyť právě s jeho pomocí se mu podařilo vydat hit, který ho katapultoval na 1. příčku v Českém (dříve Zlatém) Slavíkovi. Součástí 2CD jsou i 2 novinky - písně "Země vstává" a "Perfektní den", jež vznikly ve spolupráci s hitmakerem Michalem Davidem.

V mém videu můžeš také vidět, jak je Gottovi předávána zlatá deska od vydavatelství Supraphon za půlmilionový obrat, kterého se za tak krátkou dobu od vydání 2CD podařilo dosáhnout.

Než se dostaneme k samotnému rozhovoru, musím říct, že jsem ráda, že mě novináři neušlapali natolik, abych se nedostala k rozhovoru s Karlem Gottem, takže jsem se chopila příležitosti a výsledkem je video nad článkem :-) Více podrobností najdeš i na mém blogu, ale ve zkratce jsem oproti celým štábům měla pouze sebe a své dvě ruce, takže i když na štelování nebyl úplně čas, nemohla jsem tě přece na Krásné nechat bez "live footage"!

Karel Gott celý večer zářil štěstím a překypoval energií, v rozhovoru mi prozradil, že zdrojem této energie je hlavně podpora jeho příznivců: "I v průběhu léčení to byly dopisy, sms... to bylo tolik pošty, tak pozitivní a tak nádherné, že to povzbudí a je to opravdu injekce lepší než všechny vitaminy dohromady." Koneckonců, díky té radosti ze života vznikly i 2 nejnovější písně, ovšem "...publikum se nejvíc těší na ty staré písně, takže ono to někdy nechce moc dělat nějaké revoluční kroky," dodává Mistr s úsměvem.

Kterou písničku máš od Karla Gotta nejraději? :-)

1
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

4
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 3 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •