Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chtěla bys své pokožce věnovat pořádnou péči, ale nebaví tě po sprše vždy čekat, než se běžné tělové mléko vstřebá? Vyzkoušej toto!

Vyzkoušej tělové mléko do sprchy s vůní kakaa!

Nivea
zdroj: Archiv blogerky Nivea
aktualizováno 11.02.2015, 00:00 | 11.02.2015, 00:00 | Lola-J/Krasna.cz

Chtěla bys své pokožce věnovat pořádnou péči, ale nebaví tě po sprše vždy čekat, než se běžné tělové mléko vstřebá? Vyzkoušej toto!

Jestli u tebe také převažují časově náročnější dny, jistě oceníš rychlost a péči, kterou budeš moct své pleti dát.
I vlivem stresu je naše pokožka suchá a podrážděná. A i takovou běžnou věc, jako je sprcha, je možné si maximálně vychutnat. Ráda bych tě seznámila s Tělovým mlékem do sprchy značky Nivea.


Jaké je?


O této vychytávce jsem už dříve slyšela a jeho vůně (kombinace mléka a kakaa) okouzlila nejen mě. Je bílé barvy, má příjemnou krémovou konzistenci, snadno a rychle se roztírá.

 

Nivea
(Foto: Archiv blogerky)


Jak funguje?


Jakmile použiješ svůj běžný sprchový gel a opláchneš ho, na pokožku hned naneseš toto Tělové mléko od Nivei. Pak, až jej důkladně rozetřeš, můžeš opět smývat. Hned ucítíš, jak je tvoje pokožka hebká a jemná. Potom už se můžeš normálně osušit a obléct. Tělové mléko na ručníku ani na oblečení nezanechává žádný mastný film.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Když nechceme vychrtlé modelky, přijdou zase ty obézní!


Jak dlouho vydrží?


Jemnou vůni kakaa a mléka jsem cítila ještě celý večer po sprše, trochu ráno a pak ta příjemná vůně vyprchala. Každopádně pokožka byla už od večera na dotek o dost příjemnější.


Podle mě je to teď v zimě skvělý a hlavně praktický pomocník. Už jsi slyšela o tomto tělovém mléce do sprchy?6 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •