Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Podívej se na zajímavá fakta a předejdi nejčastějším chybám, na které bys mohla v budoucnu doplatit svým vlastním zdravím! S blogerkou o všem!

ZE STUDIA: Tvé otázky o opalování!

Opalování
zdroj: Thinkstockphotos Opalování
aktualizováno 30.08.2013, 00:00 | 30.08.2013, 00:00 | Lola-J/Krasna.cz

Podívej se na zajímavá fakta a předejdi nejčastějším chybám, na které bys mohla v budoucnu doplatit svým vlastním zdravím! S blogerkou o všem!

Letos nás léto neustále překvapuje svými abnormálními teplotami. Nejraději bych u sebe měla na každém kroku minimálně tak dva větráky a pořádně velký slunečník. Představ si, jak moc teď sluníčko hřeje a jak moc na tebe působí jeho záření!

 

Rozhodla jsem se využít pár cenných informací, o kterých jsme se v úzkém kruhu holek dozvěděly, když jsme probíraly opalování a jeho rizika. Musím říct, že fakta, která zazněla, byla obzvlášť překvapivá! O většině z nich se zmiňuji ve videu, které jsme pro tebe společně s blogerkami natočily!

 

Blogerky
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Ani kosmetická poradna nezůstala prázdná a zaplnilo ji mnoho podobných dotazů. Ty nejčastější jsem zobecnila a připravila je pro dnešní video.

 

Lola radí
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Hodně slavnou otázkou je líčení + opalování... Je to v létě vůbec možné?


Je hloupost si nanést make-up a potom ještě na to všechno naházet mastný opalovací krém (nebo naopak). Samozřejmě tu také zůstává varianta, že se v létě prostě nebudeš líčit, ale...

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Opalování nahoře bez? Tvá prsa ve smrtelném nebezpečí
Desatero pro zdravé a krásné opalování

 

Často se také holky ptají, jestli je vystavování se na slunci zbaví akné.


Slunce má určité - dobré - účinky na tělo, ale nic není neškodné na 100 %. Svou pleť takhle můžeš i poškodit a je třeba ji chránit. Řešení jsem rozvedla ve videu.


 

Zamyslela jsem se také nad otázkou voděodolných krémů, jestli nás voda ochrání nebo třeba to, jak často bychom se měly všichni mazat... Počet polévkových lžic tě možná překvapí, ale co teprve fakt, že ani oblečení ti nijak zvlášť nepomůže! Proč? Vše zjistíš ve videu.


Doufám, že zde nalezneš spoustu užitečných informací, rad a tipů a v komentářích tady (nebo u mě, na stránkách mého blogu) se podělíš o své zkušenosti. :-)

 

Pokud máš nějaké další otázky, napiš rychle do Poradny, ráda ti na ně odpovím! :)

 

LÍBÍ SE TI NOVÁ VIDEO-TALKSHOW BLOGEREK? Co bys nám poradila před natáčením dalších dílů? Ptej se, inspiruj nás, děláme to pro vás, čtenářky.18 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •