Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Znáte to! Ze začátku je všechno super a užíváte si sami sebe navzájem. Říkáš si: Nechápu ty žárlivý naninky! Já bych nikdy nemohla na méďu žárlit! On by mě nikdy nepodvedl!“

Od žárlivosti až k hádkám!

aktualizováno 24.02.2012, 00:00 | 24.02.2012, 00:00 | Lucie Satrapová/Krasna.cz

Znáte to! Ze začátku je všechno super a užíváte si sami sebe navzájem. Říkáš si: "Nechápu ty žárlivý naninky! Já bych nikdy nemohla na méďu žárlit! On by mě nikdy nepodvedl!“

Možná, že to je pravda, ale po čase už to nebude takové jako ze začátku. Už to nebudete prožívat tak intenzivně jako na začátku a tvůj vyvolený se čas od času otočí za nějakou tou holkou, kterou potkáte na ulici. Ze začátku to možná budeš ignorovat, ale po čase se ti klidně může stát, že vypěníš!

Jak se bude asi tvářit tvůj kluk, když na něj vybalíš jeho "oblíbené“ věty: "Ty už mě nemáš rád?“ nebo "Já se ti už nelíbím?“ Nejspíš zrudne vzteky a ani se nezmůže na odpověď. Takže na něj začneš chrlit miliardy nadávek a výčitek!

Jenže… Jak by ses zachovala ty být v jeho kůži? No, vážně! Na výše uvedené otázky se prostě nedá odpovědět tak, abys té osobě, které odpovídáš, neublížila. Ke všemu nás citlivky holky v tuhle chvíli dokáže rozhodit i "Ne! Vypadáš skvěle!“ Proto se radši vyvaruj těchto scén! A už vůbec mu je nedělej na veřejnosti. To kluci nesnášejí. Asi by s vaším románkem byl rychle konec. Výše uvedené věty (a jim podobné) si radši vymaž ze slovníku.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Kdo nežárlí, nemiluje. Je to vůbec pravda?
TEST: Jak moc jsi žárlivá?

Taky si uvědom, že ty nejsi dokonalá a že taky potají "slintáš“ nad svým namakaným sousedem, nad lamačem dívčích srdcí ze školy nebo nad nějakou celebritou. Jakmile mu něco takového vytkneš, můžeš způsobit hádku, která nakonec může klidně vyústit i v rozchod. A stojí ti za to, to že se otočil za tou blondýnou?

Neříkám, pokud se otáčí za každou holkou. To by jsi mu měla naznačit, že ti to vadí, a nebo se zkus na oplátku hodně nápadně otočit za nějakým klukem a potom říct něco ve smyslu "Ten by ušel." Pokud něco namítne, tak mu hned vytkni, že jak on k tobě, tak ty k němu. Pokud má smysl pro humor, tak to vezme v pohodě.

Abych to zkrátila. Závist, škodolibost a žárlivost jsou největší zabijáky vztahu. Vztah je založený na důvěře, a pokud budeš svému klukovi projíždět smsky a přes kámoše kontrolovat každý jeho krok, tak váš vztah nebude mít dlouhého trvání. Zkus mu plně věřit a uvidíš. Pokud je to ten pravý, tak ten tvoji důvěru nezradí.

Kluci potřebují svobodu a tu jim musíme dopřát. Samozřejmě musí brát v potaz to, že má holku (tebe), ale nesmíme po nich chtít, aby s námi byli nonstop. Věř mu a společně tak zničte žárlivost. No, vážně, jak by jsi se asi cítila, kdybys zjistila, že si tvůj kluk potají čte tvé smsky a debaty na chatu..?4 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •