Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Teď na podzim (vlastně už skoro v zimě), když přijdeš domů ze školy, jsi určitě vždycky naprosto utahaná a promrzlá na kost. Ráno se ti nechce vstávat a trvá ti nejméně 5 minut, než vylezeš z postele. To znám!

Udělej si wellness day!

Crabtree & Evelyn
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Crabtree & Evelyn
aktualizováno 30.11.2011, 00:00 | 30.11.2011, 00:00 | Lucie Satrapová/Krasna.cz

Teď na podzim (vlastně už skoro v zimě), když přijdeš domů ze školy, jsi určitě vždycky naprosto utahaná a promrzlá na kost. Ráno se ti nechce vstávat a trvá ti nejméně 5 minut, než vylezeš z postele. To znám!

Chtělo by to nějak dodat energii a energy drinky nejsou tím pravým řešením. Radši si o víkendu udělej wellness day a uvidíš, jak tě to nakopne ;-) Nedávno jsem dostala takovou malou praktickou kosmetickou taštičku od značky Crabtree & Evelyn a hned jsem ji musela vyzkoušet. Určitě ji všem doporučuji. Je moc příjemná a dobře se sní pracuje.

Právě tuto kosmetiku jsem ke svému wellness dnu použila. Takže jak postupovat, aby sis den vážně užila? První krok - zavři se někam do pokoje a pusť si svoji oblíbenou muziku a nachystej si všechno, co potřebuješ, ať nemusíš nikam odbíhat. Mobil si vypni, zapal si aroma svíčku a relaxuj!

Nejprve si napusť vanu plnou teplé vody a pěny. Pusť si relaxační muziku, třeba Enyu. Nemám ji zrovna ráda, ale u žádné jiné muziky se tak krásné neuvolníš. Relaxuj ve vaně a umyj se sprchovým gelem značky Crabtree & Evelyn, který voní jako svěží vánek vzduchu. Po dlouhé koupeli (popřípadě sprše) se pořádně nakrémuj tělovým mlékem Crabtree & Evelyn, které se skvěle roztírá a rychle se vstřebává.

Crabtree & Evelyn
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Dále si napusť lavor teplé vody a dej si do něj nohy. Pěkně si je namasíruj a proveď peeling pomocí soli kamenné. Nohy si vytáhni a pořádně je nakrémuj nějakým mastným krémem. Zkus třeba nějaký voňavý. Já mám takový, co voní po skořici a krásně připomíná vánoční atmosféru. Nakonec si na nohy natáhni ponožky na spaní.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Nahraď ZLÉ potraviny DOBRÝMI
Zbavila ses gelovek? Pak to chce péči!

Dále si do lavoru, kde jsi měla nohy napusť novou čistou vodu a kápni do ní trochu olivového oleje a masíruj si ruce. Ty tam nech tak 5 minut. Poté, co si omyješ ruce, tak si je nakrémuj peelingovým krémem značky Crabtree & Evelyn. Ten obsahuje malé částečky, které odstraňují odumřelé buňky kůže a krásně hřejí. Na chvíli je šoupni do rukavic, které si vyhraď vyloženě na toto. Po chvíli ruce umyj a nakrémuj druhým krémem od téže značky. Ten se skvěle nanáší a způsobí, že budeš mít miminkovskou pokožku.

Poté už jen nanes masku a relaxuj. Můžeš si ji udělat vlastně ze všeho. Například rozmačkej banán, nanes ji na obličej a ten si překryj igelitovým pytlíkem, ve kterém si nezapomeň udělat díru na dýchání. Po 10 minutách masku smyj a celý den nikam nechoď, jen si čti nebo si pusť nějaký tvůj oblíbený film.

Tak snad jsi si svůj wellness den užila jako já a líbila se ti kosmetika od Crabtree & Evelyn stejně jako mě. 

P. S. Byl by to i výborný dárek pod stromeček.5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •