Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Tyhle boty mají mnoho názvů a nevím, pod kterým názvem je znáš ty. Já je znám jako pičutky, číny, conversky, kecky...

Zamiluj si pičutky

Pičutky
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Pičutky
aktualizováno 10.08.2011, 00:20 | 10.08.2011, 00:00 | Lucie Satrapová/Krasna.cz

Tyhle boty mají mnoho názvů a nevím, pod kterým názvem je znáš ty. Já je znám jako pičutky, číny, conversky, kecky...

Jedná se o boty, které seženeš u každých Vietnamců, ale zároveň si můžeš koupit ty samé značkové (Converse) s hvězdou na boku a za šeredné prachy. Značkové seženeš od tisíce (teda, co jsem já viděla) a vietnamské od stokoruny a někdy ani to ne. Můžeš je objevit v milionech barevných kombinací, s miliony potisků, s různě barevnými tkaničkami, z různých materiálů a třeba i různě vysoké. Já osobně miluju kotníčkové. Jsou moc pohodlné a podle mě vypadají nejlíp ;-)

Značka nebo Vietnamci?
Já osobně značkové boty od Converse nemám, a tak ani nemůžu posoudit rozdíl, ale například moje boty od Vietnamců mi kolikrát vydrží dva roky a déle. Takže podle mě je to to samé pořád dokola - oblečení a boty od Vietnamců jsou skoro stejně kvalitní (a kolikrát i kvalitnější) jak značkové věci. Takže pokud toužíš po značkových, připrav si tučnou sumu, a nebo se jednoduše spokoj s pičutkami od Vietnamců.

Péče!
Jako každé jiné boty potřebují i tyhle péči. Výhodou proto je, když si koupíte látkové, nikoliv kožené pičutky. Ty jenom šoupnete do pračky na 40 °C a máte je jako nové. Potom jenom stačí ošetřit podrážku příslušnými krémy na boty a botky jsou jako nové.

Pičutky
Stačí je vyprat a jsou jako nové. (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


K čemu je nosit?

Jak trapná otázka a trapná odpověď. No, přece ke všemu. Jednoduše je sladíš s barvou outfitu a efekt? Vynikající :-) Pokud nechceš mít jednobarevný outfit a máš jednobarevné pičutky, tak je barevně zkombinuj třeba s kabelkou nebo s tričkem.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Trendy boty od Paris Hilton
Jsi závislá na nakupování? Zbav se toho!

Kam je nosit?
Řekla bych, že taky skoro kamkoliv. Když si vezmeš šaty a k tomu černo-bílé pičutky, tak v tom klidně můžeš jít i do divadla. Je to sice neformální, ale originální. Pokud nebudou špinavé, tak věřím, že ti to nikdo nebude mít za zlé ;-) Takže jsou ideální naprosto kamkoliv!

A závěr? Jsou pohodlné, dost trendy, snadné na péči, seženeš je za pár korun (ty neznačkové) a můžeš je nosit s čímkoliv a kamkoliv! Ještě jsi si je nezamilovala? ;-)14 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •