Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Do této chvíle, jsem neměla o této dámě ani ponětí. Nyní vám však představuji bloggerku, která se umí skvěle oblékat a bere se taková, jaká je!

Neznáte ji? Ona dobývá svět módy!

Stephanie - 1
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Stephanie - 1
aktualizováno 14.09.2011, 15:33 | 14.03.2011, 00:00 | Lucie Honest/Krasna.cz

Do této chvíle, jsem neměla o této dámě ani ponětí. Nyní vám však představuji bloggerku, která se umí skvěle oblékat a bere se taková, jaká je!

Takový cit pro styl, jako má Stephanie, má málokdo. Odjakživa prý snila o tom, že se bude věnovat módě, ale tím, do jaké míry se jí svého snu podařilo dosáhnout, nejspíš překvapila i sama sebe.

Přitom svět módy je neúprosný. Světoví návrháři začínají teprve teď pomalinku tvořit oblečení ve větších velikostech a pracovat v tomto byznyse, když se do něj sama nevejdete, je sakra těžké. Jak se to Stephanii povedlo?

Jak to všechno začalo

Stephanie je původem Švédka, ale několik let žije v Paříži. Bloggovat začala v roce 2005, svůj nynější blog, vtipně nazvaný Le Blog De Big Beauty (Blog velké krásky), ale založila až o tři roky později. A proč se rozhodla začít s bloggováním? Chtěla ženám ukázat, že na stylovém oblékání není nic těžkého a že na to nemusíte mít ani velikost 36, ani tučné konto!

Stephanie - 3
Za svá kila se Švédka rozhodně nestydí. (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Čím více promyšlených modelů na svém blogu uveřejňovala, tím více lidí na něj klikalo. Z jejího blogu se stal fenomén. Stephanie se začala objevovat v médiích a dopracovala to až na stránky francouzské Elle - jako modelka. Kromě toho také "brigádničí" jako stylistka a ráda by se vrhla i na hereckou dráhu. Sama ale říká, že uchytit se ve filmu není s její postavou zrovna snadné.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Trendy letošního jara 2011
Co potřebuješ k líčení...

Nicméně ani tak se nenudí, francouzská oděvní značka La Redoute ji totiž oslovila s nabídkou, aby pro ně navrhla vlastní plus size kolekci nazvanou "The Big Beauty Collection", a další spolupráce s módními značkami jsou na spadnutí.

XXL mezi XS


A jak se vůbec cítí žena s velikostí XXL mezi všemi těmi štíhlými lidmi v módní branži? Prý dobře. Se svou postavou se totiž smířila. Jak ale říká, nebylo tomu tak vždycky. I ona během dospívání bojovala sama se sebou, snažila se hubnout, až svoji váhu nakonec, jak vypadá, přijala. Snaží se být pozitivně naladěná a stejnou atmosféru chce přenášet i na ženy, které sledují její blog a mají podobný problém s váhou.

Stephanie - 2
Stephanie nakupuje v běžných obchodech... (Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


A kde krásná bloggerka shání své úlovky? Nejčastěji nakupuje v běžných obchodech, jako jsou H&M, Marks&Spencer, Debenhams nebo Dorothy Perkins. I když je pravda, že vlastní i pár značkových kousků.

Klíčem k tomu, že dobře vypadá, ale není oblečení jako takové. Krásná Švédka ho totiž v první řadě umí nosit! Spousta silných žen se za svá kila stydí a snaží se je jakýmkoli způsobem zakamuflovat. Váhu, jakou má Stephanie, přitom nijak nezamaskujete. Můžete se schovávat do tmavých barev, nebo se svou postavu naučit stylově oblékat. A to bloggerka zvládá na jedničku.

Zde máte její blog: http://www.leblogdebigbeauty.com/
 5 hlasů
Vaše hodnocení