Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dnes se mrkneme společně na verzi Brandnooz boxu, která přišla v období nového roku, a byla tak i mírně laděna.

Brandnooz box prosinec 2014

Brandnooz Box
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Brandnooz Box
aktualizováno 15.01.2015, 00:00 | 15.01.2015, 00:00 | Lucie Tomanová/Krasna.cz

Dnes se mrkneme společně na verzi Brandnooz boxu, která přišla v období nového roku, a byla tak i mírně laděna.

Jak tedy dopadly výrobky z poslední krabičky minulého roku?

Brandnooz Box
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Bohemia Tyčinky sýrové a slané

Na trhu od září 2014
Cena 5,90 Kč / 40 g

Tradiční pečené tyčinky s drobným tělem, bohatě ochucené sýrem nebo solí. Jsou křupavé, právě výborné na nějakou tu oslavu. Balení by mohlo být trochu větší, protože po tyčinkách se určitě jen zapráší. U nás měli větší úspěch tradiční slané.

Balconi Mix Milk
Cena 7,50 Kč / 35 g

Takovéto měkké piškotové řezy mám ráda, takže jsem si jej vzala já. Je to speciální řez dle italské tradiční receptury a z kvalitních surovin. Je dobrý, vláčný, ovšem pro byl trochu více sladký. Ovšem věřím, že milovníkům opravdu sladkých věcí jistě udělá radost.

Storck nimm2 lolly pomeranč a citrón, ostružina a černý rybíz
Na trhu od listopadu 2014
Cena 6,90 Kč / 10 g

Klasické kulaté lízátko na špejli, které je dostupné ve 4 variantách. My doma vyzkoušely dvě z nich. Lízátka jsou chuťově výborná, ovocná a dle výrobce mají i nemalý obsah vitamínů (C, E, B12, B6 a Niacin). Jsou opravdu dokonale kulatá (ne ze dvou slepených polovin), takže nepoškrábou a dokonale si je vychutnáte. U nás doma tento výrobek opravdu vyhrál.

Bitters Ultimate Power Gum
Na trhu od ledna 2013
Cena 49 Kč / 5 Ks

Netradiční žvýkačky, které mají nahradit energy drinky. Vyzkoušely jsme je s bratrem, protože oba občasně pijeme energy drinky. Mně osobně žvýkačka vůbec nechutnala, je velmi, velmi hořká, uvnitř navíc skrývá prášek, ze kterého jsem se překvapeně rozkašlala – neseděl mi tam. Celý balíček (je v něm 5ks) jsem přenechala bratrovi, který odkýval, že jsou dobré. Jinak žvýkačky opravdu rychle doplní energii, ale opravdu chuťově nemusí každému sednout.

Brandnooz Box
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Desperados
Cena 24,90 Kč / 0,33 l

Už jistě znáte taková ta „ženská“ piva, která jsou s příchutí ovoce, jsou sladší a s méně alkoholu. Teď je tu ale pivo pro pravé chlapy s příchutí tequily a vyšším obsahem alkoholu. Je jemně perlivý a má i lehké ovocné podtóny. Tento výrobek ochutnávaly máma s tátou. Táta si liboval, pivo mu chutnalo, máma usoudila, že je chuťově zajímavé, ale přednost dá jiným výrobkům.

Megafyt Pharma Horká švestka
Na trhu od listopadu 2014
Cena 54,90 Kč / 40 g

Krabička s 20 čajovými sáčky v přebalu. Ovocný čaj se švestkovou příchutí a tóny skořice, který navnadí takovou tu vánoční náladu, takže si můžete ještě zavzpomínat. Tento sladký, chuťově bohatý čaj nám doma velmi chutnal, mámě dokonce natolik, že si jej zabavila a odnesla do práce, aby si jej užila sama. Rozhodně doporučuji vyzkoušet. Na výrobky Megafyt Pharma narazíte v lékárnách nebo zdravé výživě.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Krabice plná vynikajícího jídla? Seznam se s Brandnooz boxem!

Brandnooz Box - jen samé dobroty!

Krabice plná dobrot!

Jumex nektar Broskev
Na trhu od května 2014
Cena 38 Kč / 500 ml

Broskvový nektar ve speciální láhvi „Stay cool“. Máme doma pocit, že už jednou v boxíku byl, ale výrobky od Jumex máme rádi a vždy si na nich pochutnáme, takže vůbec nevadí opakování. Jsou to opravdu poctivé nápoje, chutné. Bratr si rád jejich silnou chuť i lehce ředí vodou. Jen škoda, že láhev není potisknuta česky, což může mást.

Chuťově vynikající, doporučuje celá naše rodina.

Brandnooz Box
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Penam Zlatka
Cena 16,90 Kč / 1 kg
 

Kvalitní mouka značky Penam, která se díky vyššímu obsahu lepku netrhá a nelepí! Pečení je s ní lepší, máma si ji velmi pochvaluje.

Hellmann's Tatarská omáčka na bagety
Na trhu od července 2014
Cena 39,90 Kč / 250 ml

Přesně tuhle tatarku jsme už v boxíku měli. Jelikož je na bagety, má výborné dávkování jemným proudem. Tatarka spíše lehce nakyselavá, ale chuťově zajímavá, výborná. Dá se použít nejen na bagety, ale i pro běžné dochucení pokrmů. Jelikož ta předchozí už dávno zmizela, tahle se nám bude na stole jistě hodit.

Kand Brusinky
Cena 34,90 Kč / 190 g

Český výrobek značky Kand, která se stala v naší rodině oblíbenou. I tento brusinkový kompot, chuťově výborný, našel své místo. Ihned jsme jej vyzkoušeli se svíčkovou omáčkou a byl dokonalý. Jistě vhodný i pro úpravu další pokrmů, záleží jen na vaší chuti.

Bez lepku, barviv a chemických konzervačních látek.

Brandnooz Box
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)


Celkově se hodnota potravin vyšplhala na cenu 291,60Kč, dále byl součástí aktuální číslo časopisu Apetit za 59,90 Kč. Dohromady tedy hodnota balíčku byla 351,50 Kč. Je fajn dostat časopis, který se tematicky hodí, ovšem spíše bychom to doma uvítali jako bonus – v tomto případě bychom raději místo časopisu v balíčku našli nějaké další výrobky na vyzkoušení.

A naše nejoblíbenější potravina z balíčku? Velmi zabodoval čaj Horká švestka a nektar Jumex. Ale ani poctivě ovocná lízátka od Nimm2 nebyla k zahození.

Diskuze

Znáš tyto potraviny?
Máš s nimi nějaké zkušenost?3 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •