Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Opět zasáhl do tvých plánů s kamarádkou překvapivý letní déšť? Své naplánované setkání ovšem nemusíte rušit, vždyť se dá užít tolik zábavy i pod střechou.

Co podniknout s kamarádkou, když venku prší?

Selfie
zdroj: Thinkstockphotos Selfie
aktualizováno 13.08.2016, 00:38 | 13.08.2016, 00:00 | Lucie Tomanová/Krasna.cz

Opět zasáhl do tvých plánů s kamarádkou překvapivý letní déšť? Své naplánované setkání ovšem nemusíte rušit, vždyť se dá užít tolik zábavy i pod střechou.

I přesto, že vás bouřka zahnala z koupaliště domů, i tam se přeci dá užít spousta zábavy a dá se objevit v každém koutě domu. Tak copak společně podniknete, abyste si užily letní prázdniny?

 

Prošmejděte šatník


Je jedno, u které z vás jste skončily, můžete to přeci v deštivých dnech prostřídat. Prostě se vrhněte a tvůj šatník (nebo tvé kamarádky), udělejte si módní přehlídku, vytvořte šílené kreace a vytřiďte nenošené oblečení.

 

A co s oblečením, které skončí na vyřazovací hromádce?


Pokud je již seprané, nenositelné nebo možná s dírkou, tak jej vyhoď.

 

A když je oblečení ještě nositelné?


Jestliže se něco zalíbilo tvé kamarádce a tobě by to v šatníku jen leželo, proč jí neudělat tímto kouskem oblečení radost? Zbytek vytřízeného a vyřazeného oblečení jistě potěší charitativní organizace a v mnohých městech nalezneš i sběrné boxy. Než tam oblečení vložíš, nezapomeň jej vyprat a zabalit do igelitové tašky, kdyby náhodou do boxu zateklo.

 

 

Zahrajte si staré dobré deskovky


Deskovým hrám ještě neodzvonilo, už to v dnešní době nejsou jen šachy nebo člověče nezlob se. Nezapomeň se pro deštivé hry doma vybavit, moderní deskové hry již na tebe čekají a je jen na tobě, jaké hry preferuješ. Raději provádíš strategické tahy, buduješ kolonie, trénuješ svoje reflexy nebo objevuješ svoji fantazii? Je jen na tobě, po jaké hře sáhneš.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Objevuj přírodu Slovenska
Výběr brýlí. Jak na to?

 

A pokud jsou deskové hry mimo tvé možnosti, jistě objevíš ve svém městě nějaký klub deskových her nebo dobře vybavenou čajovnu, kde tobě a tvým kamarádkám dají příležitost vyzkoušet si tuto formu zábavy.

 

Inspirujte se hudbou


Není nic lepšího než zapnout hudbu a nechat v sobě probudit kreativitu. Vytáhněte s kamarádkou pastelky, barvy a něco na motivy písničky nakreslete. Nebo jste šikovnější tanečnice a raději se zabavíte vymýšlením choreografií? Při hudbě se dá napsat i společné minidílko, drobný příběh či text, který se bude orientovat na vaši společnou oblíbenou věc.


Tak co, už jsi se rozhodla, jak společně porazíte deštivý den?0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •