Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Už jste zaregistrovaly voňavé sady od Dermacolu? Já mám jednu teď doma, konkrétně variantu Belgická čokoláda a chtěla jsem se s vámi podělit o to, jak se mi vlastně zalíbila.

Dermacol Aroma Ritual sprchový gel, peeling a tělové mléko RECENZE

péče
zdroj: Thinkstockphotos péče
aktualizováno 08.02.2015, 11:35 | 08.02.2015, 00:00 | Lucie Tomanová/Krasna.cz

Už jste zaregistrovaly voňavé sady od Dermacolu? Já mám jednu teď doma, konkrétně variantu Belgická čokoláda a chtěla jsem se s vámi podělit o to, jak se mi vlastně zalíbila.

dermacol
(Foto: Archiv blogerky)

Zleva: Sprchový gel, tělový peeling a tělové mléko

 

Vizitka
Belgická čokoláda
Aroma Ritual
Dermacol

 

Sprchový gel
250 ml / 59 Kč
Krásně voňavý sprchový gel, který má konzistenci tekutého medu a jemně pění. Vůně je opravdu taková ta „k nakousnutí“, protože imituje belgickou čokoládu s pomerančem. Tak, jak sprchový gel provoní celý sprchový kout, tak naopak po osušení jej ze své pokožky prostě necítím, vůbec. Na to, jak nádherně a silně voní, mne překvapuje, že nezanechává žádnou voňavou stopu, což se mi moc nelíbí.

 


Tělový peeling
150 ml / 79 Kč
Má trošičku horší vůni než předešlý výrobek, je hustý, krémový a s drobnými peelingovými částečkami. Je to opravdu tvrdý peeling, vhodný na zjemnění pevnější kůže (lokty atd.). Částečky jsou tmavě hnědé, protože pochází z meruňkových jader (spíše pecek), na mě možná trošku tvrdší (mám citlivou pokožku)

 

demacol
(Foto: Archiv blogerky)

Zleva: Tělové mléko, sprchový gel a tělový peeling

 

Tělové mléko
200 ml / 99 Kč
Mléko stejně voňavé jako jeho gelový společník, dobře hydratuje a provoní pokožku, která je příjemná na dotek. Osvěžující a harmonizující vůně vás pak bude provázet celý den. Líbí se mi konzistence, která není příliš tekutá, což je velké plus u těchto balení (snadněji kontrolovatelné dávkování).

 

PŘEČTI SI TAKÉ:
Změň si strukturu vlasů 
Zbav se suché pleti i v zimě s Biodermou


Balení
Líbí se mi hravý design, který opravdu potěší, zvláště když dostanete sadu jako dáreček. Tuba s postavením na uzávěru je praktická, vždy z ní daný krém/gel můžeme lehce a bez námahy dostat. Jelikož jsou výrobky i přiměřené konzistence, tak se nemusíte bát, že vám vyletí nepřiměřené množství. Co ovšem nemám ráda, jsou víčka, v kterých mi vždy zůstává uvíznutá voda. Jinak víčka jsou barevně rozlišená – pro použití ve sprše mají výrobky průhledné víčko a pro použití po sprše mají výrobky bílé víčko.


Celkové hodnocení


Sprchový gel: 3/5
- vadí mi, že vůně neulpívá na pokožce


Tělový peeling: 2/5
- nevoní tak dobře, pro mne moc tvrdý


Tělové mléko: 5/5
- nádherná vůně, vydrží, hydratuje

 

Edici hodnotím jako průměr (3/5), je krásně voňavá, ale má své nedostatky.0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •