Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Již počtvrté se můžeme setkat s animovanými postavičkami z doby ledové, které prožívají opět nová dobrodružství plná nejen akce, ale i smíchu!

Doba ledová 4: Země v pohybu

Doba ledová 4
zdroj: Oficiální zdroj Doba ledová 4
aktualizováno 03.08.2012, 00:00 | 03.08.2012, 00:00 | Lucie Tomanová/Krasna.cz

Již počtvrté se můžeme setkat s animovanými postavičkami z doby ledové, které prožívají opět nová dobrodružství plná nejen akce, ale i smíchu!

Mnoho hlavních postav
Ve filmu se objeví několik dalších nových postav v hlavní roli, samozřejmě ti staří známí zůstávají. Setkáme se s mamuty Mannym, Ellie a jejich teď již pubertálním výrostkem Broskvičkou. Ellie má jako vždy za doprovod své vačičáky a Broskvička si našla kamaráda ježka. Poznáme Sidovu lenochodí rodinu, která jej v prvním díle opustila, a při této partičce nesmí chybět ani šavlozubý tygr Diego. Třešničkou na dortu má být opět veverka Scratt s její honbou za oříškem.

Kde to má začátek?
Jako vždy, na co veverka Scratt sáhne, to pokazí, tentokrát se jí pro začátek povede rozdělit Pangeu na kontinenty. Země a ledy praskají a bohužel rozdělí naši skupinku na dvě části. Jedni na ledové kře jsou odnášeni daleko do oceánu, druzí na pevnině se snaží utéct před sunoucí se pevninskou deskou. Jak tohle může dopadnout?Jak to vidím já

Možná už tvůrcům docházejí nápady, protože děj se dle mého názoru vymyká době ledové a celý příběh se téměř odehrává na moři za neustálé honičky s piráty. Dinosaury v minulém díle jsem ještě s radostí přijala, je to možná jen můj pocit, ale ty piráty opravdu moc nepřekousnu. Kromě této hlavní myšlenky je celý děj slabší oproti dílům předešlým. Že by zde platilo pomyslné pravidlo 3x a dost?

PŘEČTI SI TAKÉ:
Na filmu Miláček všichni odvedli dobrou práci. RECENZE
Menzel začíná natáčet hvězdně obsazený film Sukničkáři

Zábava nade vše
Naopak. Ačkoliv je děj slabší, velmi výrazně je film naplněn humornou složkou, která rozesměje každého diváka. Veverka Scratt má dokonce velkého konkurenta, kterým je stará Sidova babička, která se k tomu všemu nachomítne díky její "milé“ rodině.

Vidět, nebo nevidět?
Abych to tedy nějak zakončila, obraz byl velmi dobře zpracován (shlédla jsem 2D verzi), zvuk i dabing mi vyhovoval, a pokud se chcete jít pobavit a nic jiného jako silnější dějovou linku neočekáváte, pak směle do kin :-)5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •