Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jelikož mám vlasy od barvení přesušené, rozhodla jsem zapátrat po šamponu, který by mi s tímto problémem pomohl. Vyhlídla jsem si šampon od Dove, který mne přilákal svým obalem. Jak dopadl?

Dodej svým vlasům nový život!

Péče o vlasy
zdroj: Thinkstockphotos Péče o vlasy
aktualizováno 25.01.2016, 00:13 | 25.01.2016, 00:13 | Lucie Tomanová/Krasna.cz

Jelikož mám vlasy od barvení přesušené, rozhodla jsem zapátrat po šamponu, který by mi s tímto problémem pomohl. Vyhlídla jsem si šampon od Dove, který mne přilákal svým obalem. Jak dopadl?

Co slibuje?
Šampon pro suché a matné vlasy, který jim dodává až 5x hedvábnější strukturu při použití na mokré vlasy. Šampon neobsahuje kondicionální složky.

 

Dodej svým vlasům nový život! - 2
(Foto: Lucie Tomanová/Krasna.cz)

 

Na první pohled
Krásný luxusní obal v bílo-zlatých barvách, který jistě potěší i jako dárek. Tuba má plastové uzavírání, na kterém celý šampon stojí. Uvnitř je gel medové barvy, který lehce, nevtíravě voní.

 

Dodej svým vlasům nový život! - 1
(Foto: Lucie Tomanová/Krasna.cz)

 

Na druhý pohled
Vůně ve vlasech není už druhý den cítit, což je škoda. Mám ráda, když mi voní vlasy. Šampon zachovává strukturu, takže se mi hezky zvlní, ovšem nejsou místy celistvé, drobné vlásky se neslévají do pramenů a působí rozcuchaně - šampon jsem zkoušela bez svého běžného kondicionéru. Je tedy potřeba si k němu tento přípravek pořídit.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Jak zamaskovat mastné vlasy?
Jak na rychlý růst vlasů?
Chceš dlouhé a krásné vlasy?


Na druhou stranu mám pocit, že je většina vlasů opravdu na dotek příjemnější. Také získaly pěkné odlesky na světle. Na druhou stranu mám pocit, že mi šampon stahuje barvu z vlasů, což se mi moc nelíbí, když si neměním pouze tón, ale mám odlišnou barvu vlasů, než je má přirozená. Na to je asi skutečně třeba používat přímo šampon pro barvené vlasy.

 

Dodej svým vlasům nový život! - 3
(Foto: Lucie Tomanová/Krasna.cz)

 

Závěrečné hodnocení
Předně, na úpravu vlasů je potřeba kondicionér, šampon sám o sobě na suché vlasy nestačí, připadají mi některé vlasy rozcuchané, nedrží v pramenech, jak jsem zvyklá. Na druhou stranu jsou hebké, příjemné na dotek. Šampon dodává vlasům přirozený lesk, oživuje je, ale tím, že mi stahuje barvu z vlasů, je mám spíše takové mdlé. Určitě bych uvítala vůni, která by mi vydržela ve vlasech déle než po umytí.

+ vlasy příjemnější na dotek
+ podporuje přirozený tvar (vlnění)
+ odlesky na vlasech
+ luxusní balení
- neprovoní dlouhodobě vlasy
- vymývá barvu

Moje hodnocení: 4/59 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •