Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ačkoliv klip byl vypuštěn mezi lidi již během včerejších ranních hodin, jeho oficiální křest a vypuštění se konalo až ve večerních hodinách. Klip má být novým lákadlem pro středoškolské studenty, kteří přemýšlejí, kam vlastně jít po škole dál.

Křest nového klipu VŠB-TUO s Michalem Kavalčíkem

2
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky 2
aktualizováno 25.02.2016, 00:00 | 25.02.2016, 00:00 | Lucie Tomanová/Krasna.cz

Ačkoliv klip byl vypuštěn mezi lidi již během včerejších ranních hodin, jeho oficiální křest a vypuštění se konalo až ve večerních hodinách. Klip má být novým lákadlem pro středoškolské studenty, kteří přemýšlejí, kam vlastně jít po škole dál.

Křest klipu proběhl o půl desáté v prostorách studentského klubu Vrtule. Ovšem ještě během předcházejících hodin se zde studenti mohli fotit s lamou, která samozřejmě nemohla chybět, když je název songu Hey lamo!

Při křtu nesměli chybět hlavní tvůrci tohoto nového klipu. Hlavního slova se ujal Michal Kavalčík, který přijal novou roli projektu – docenta Vlákno a tedy i hlavního zpěváka celého songu. V něm ho navíc pěvecky doprovází Markéta Konvičková, která je v aktuální době studentkou VŠB-TUO.

Již během této večerní akce měl videoklip přes 20 tisíc zhlédnutí. Michal Kavalčík tedy mezi řečí pronesl, že pokud klip dosáhne na Youtube přes milion zhlédnutí, pustí se do studia na zdejší vysoké škole. Tak uvidíme, zda klip dosáhne virálního úspěchu, jaký mu tvůrci přikládají a zda Michal dodrží slova.

PŘEČTI SI TAKÉ:

Křest audioknihy Pán ohně od Petera Maye

Křest knihy Vlčí věk

Zpěvačka Tereza Kerndlová pokřtila novou desku Schody z nebe

Samotný křest doprovázelo pár menších chybek jako chybějící skleničky či napůl uvolněný špunt. Klip nakonec byl úspěšně pokřtěn, doprovázen přípitkem. Závěrem se oficiálně pustil videoklip na velkém plátně. Po zbytek večera dotvářely atmosféru promítané fotografie z natáčení.

Na nový klip, který s vtipem a nadsázkou prezentuje kampus a studium na zdejší škole, můžete zhlédnout níže.
 


A aby křest klipu byl opravdu netradiční, byl podpořen speciálním nápojem na baru, který obdržel název Drink docenta Vlákna. Prý obsahoval chlup z mimozemšťana, ale jestli tomu tak opravdu bylo, to vědí jen ti, kteří jej ochutnali.

Více informací o VŠB-TUO z kampaně doc. Vlákno naleznete na stránkách www.docvlakno.cz

Diskuze


Co si myslíte o novém klipu Michala Kavalčíka pro VŠB-TUO?
Nalákal by vás k nástupu na tuto školu?5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •