Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Intimní ženské partie jsou velmi choulostivé a tak není divu, že obzvlášť během léta musejí odolat spoustě nevhodných situací. A když se nezadaří, objeví se nepříjemné kvasinkové infekce.

Letní intimní ženské problémy - kvasinky

Moře
zdroj: Thinkstockphotos Moře
aktualizováno 10.07.2015, 00:00 | 10.07.2015, 00:00 | Lucie Tomanová/Krasna.cz

Intimní ženské partie jsou velmi choulostivé a tak není divu, že obzvlášť během léta musejí odolat spoustě nevhodných situací. A když se nezadaří, objeví se nepříjemné kvasinkové infekce.

Sice mohou strašit během celého roku, kdy za ně mnohdy může nedostatečná hygiena, nechráněný pohlavní styk, stres či špatná strava. V létě se ovšem přidávají další rizika, která mohou toto nepříjemné onemocnění způsobit. Můžeš je identifikovat dle nepříjemného svědění a pálení, které je doprovázené vaginálními výtoky.

 

Dovádění u vody


Léto si jistě nedokážeš představit bez koupání u vody, ať se již jedná o chemicky čištěné bazény nebo přírodní koupaliště. Ani jedno prostředí není nejvhodnější, ve stojaté vodě na tebe čekají různé bakterie a v umělých koupalištích naopak zákeřná chemie.

 

 

Tím to ale nekončí, u vody tě totiž čeká více nástrah. Tou další jsou mokré plavky, které vytváří výborné prostředí pro mykózy. Je vhodné sebou mít dvoje, kdy se po vykoupání převlečeš do suchých, ve kterých se budeš slunit. Případně se rovnou obleč do suchého oblečení.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Stylová kolekce na běžné nošení I na sport od Adidasu. Mrkni se na co se můžeš těšit!
Tahle erotická knížka je super!

 

Být sexy, být IN


Ale plavky nemusí být jediným oblečením, které může být v létě rizikové. Nepříjemné zapařené prostředí může vytvářet i nevhodné spodní prádlo. Je proto důležité hledět na složení a nekupovat kalhotky čistě z umělých vláken, ale vsadit např. na bavlnu.

 

Stejně nevhodně ovšem mohou působit i těsné pevné kalhoty či džíny. Vol raději vzdušné střihy, prodyšné materiály či rovnou sukně, které zahalí stejně a podtrhnou naši ženskost.

 

Buďte v pohodě


Některé jsme háklivější, některé méně, každopádně pokud jsi již v minulosti zažila tyto problémy, třeba jsi našla odpověď na svůj problém. Stačí jen dodržovat jednoduchá léta a léto si můžeš užívat plnými doušky. Neváhej také svoje intimní partie opečovávat speciálními intimními gely místo klasických mýdel, ušetříš je tak dalších možných narušení pH.

 7 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •