Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Český národ je velmi uzavřený, usedlý a brání si v rozletu. Matky neučí své dcery vztahu ke kosmetice, a pokud se dcera nerozhodne sama tento svět prozkoumávat, většinou se to přenáší do další generace.

Netrap se špatným make-upem, ve škole Surface tě líčení naučí

Škola líčení Surface - 2
zdroj: Oficiální zdroj Škola líčení Surface - 2
aktualizováno 15.09.2012, 00:30 | 15.09.2012, 00:26 | Lucie Tomanová/Krasna.cz

Český národ je velmi uzavřený, usedlý a brání si v rozletu. Matky neučí své dcery vztahu ke kosmetice, a pokud se dcera nerozhodne sama tento svět prozkoumávat, většinou se to přenáší do další generace.

I v zahraničí zpozorovali naše chování a rozhodli se nám zde založit školu věnovanou líčení žen. Škola s názvem Surface byla založena v roce 2006, kdy nalezla své sídlo v Praze na Vinohradech. Ačkoliv dnes už patří do rukou českých vlastníků, na kvalitě jistě neztrácí, jak jsem se sama mohla přesvědčit, což můžete v podstatě hned při první návštěvě zjistit také. Zdi jsou lemovány uměleckými fotografiemi, na kterých jsou portréty zde nalíčených žen.

Co je samozřejmostí této školy, je právě poskytnutí služeb vizážisty, když potřebujete upravit na nějakou akci, událost, ale i jen tak do školy či práce. Kromě líčení s vámi také okrajově rozeberou používané přípravky, zhodnotí vaše líčení a poradí vám, jak jej vylepšit.

Měla jsem tu příležitost zúčastnit se kurzu Beauty Day, kdy jsem se dostala pod ruku šikovných vizážistek. Jejich úkolem bylo mne nalíčit a upravit vlasy – proměna byla dokonalá, jen se podívejte na přiložené fotografie :-)

Ovšem nebyla by to škola, aby nebyla také zaměřena právě na učení. Na stránkách školy Surface můžete sledovat téměř denní nabídku kurzů jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé.

 

Škola líčení Surface - 3
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Kurzy pro začátečnice, kdy vám vyškolené vizážistky poradí s vaším vzhledem, jsou většinou jednodenní. Maximálně je může navštívit 6 účastnic, takže se nemusíte bát, že by se vám v případě potřeby individuálně nevěnovali. Samozřejmě v nabídce nejsou jen kurzy, ale také osobní konzultace.

Jak si správně namalovat obočí?
Pomocí hřebínku sčešte své obočí dolů, tak vám vynikne horní kontura, kterou stínem namalujete. Poté vyčešete obočí tak, jak jste zvyklé a obočí domalujete. Nezapomeňte k líčení obočí používat hnědých stínů v takovém odstínu barvy, jako jsou vaše
vlasy.

Pokud již základy umíte a jste stále zvědavé na nové věci, škola Surface na to pamatuje a reaguje kurzy pro pokročilé. Zde si již vybíráte konkrétní druhy vizáže, které se chcete naučit. Kurzy jsou tentokrát dle potřeby i více než jednodenní, nejdelší kurz zde můžete zvládnout v průběhu 9 dnů.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Vychytávky v líčení
Sexy i s brýlemi: Návod na okouzlující líčení
Jak najít správný odstín make-upu?

Že jste make-upu propadly? Že už umíte snad vše, co se dá? Pak je tu pro vás rekvalifikační kurz, který může být i měsíc dlouhý. Zde se vám dostane stejnou měrou teorie i praxe
a na závěr vás očekává (po úspěšném zakončení) certifikát v oboru Vizážistika a Barvové poradenství.

 

Škola líčení Surface - 4
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Závěrečnou třešničkou na dortu je prodej kosmetického vybavení a přípravků klientkám školy. Když už je škola naučí líčit, tak jim i lépe zpřístupní potřebný kosmetický materiál.

Diskuze

Jak jste na tom ve vztahu k líčení? Zvládáte se uspokojivě upravit? Slyšely jste už o škole Surface? Navštívily jste ji?5 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •