Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jako malé dítě jsem si kromě panenek oblíbila ještě jeden druh hračky a tou bylo Tamagotchi.

Objev nový svět v malé krabičce, poznej Cube World

Cube World
zdroj: Oficiální zdroj Cube World
aktualizováno 27.09.2012, 00:00 | 27.09.2012, 00:00 | Lucie Honest/Krasna.cz

Jako malé dítě jsem si kromě panenek oblíbila ještě jeden druh hračky a tou bylo Tamagotchi.

Můj Dino byl odolný a vydržel se mnou mnoho let, pravidelně jsem se o něj starala. Ovšem každá hračka má trvanlivost i můj Dino a už jej žádné Tamagotchi nedokázalo nahradit, byl prostě velmi dobře a krásně vytvořen.

Proč o tom mluvím?

Sice je moje éra těchto staracích elektronických hraček pryč, ale v zářijovém časopise Popcorn jsem objevila hračku, která se mi začala ihned zamlouvat. Vím, ve svém věku bych se měla poohlížet po něčem "rozumnějším“, ale právě proto jsem se rozhodla právě s vámi podělit o tento objev, třeba někoho zaujme a tento článek potěší.

Jedná se o takzvaný Cube World, česky jej též můžete najít pod pojmem Život v kostce nebo Svět v kostce. Předem upozorňuji, že tato hračka není nejlevnější, ale vypadá opravdu zajímavě, a pokud rodiče mají pro vás nějakou korunu navíc, můžete se zkusit domluvit o dárku k narozeninám či Vánocům.
 
Cube World je hračka vytvořena z mnoha částí. Tou základní jsou malé krabičky/krychličky (zhruba 5x5 centimetrů), které obsahují vždy jednoho človíčka, který se vám pohybuje na LCD displeji.

Každý človíček má své unikátní chování, díky kterému lidičkové reagují na různé situace odlišně. Právě zde nastupuje možnost spojit tyto krabičky dohromady, lidičkové se vzájemně navštěvují a vznikají další nové situace. Celkem můžete spojit až 16 krabiček.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Rebecca Bonbon: Nová nástupkyně Hello Kitty?
Vylepšování těla pomocí tetování a piercingů?

Samozřejmě každý človíček také může ve své krabičce konat různé činnosti, venčit psa, cvičit. Vy vše ovlivňujete pomocí tlačítek nebo můžete zkusit i s celou krabičkou zatřepat – jste zvědaví na reakci človíčka? :-)

Cube World oproti hračce Tamagotchi nevyžaduje pravidelné starání a ani se v něm neumírá. Je to hračka pouze pro zábavu a žádnou povinnost.

Co jsem ještě zjistila - existuje možnost zakoupit doplňující kostičky bez človíčka. Kostičky mohou mít zvláštní účinek či jsou místem, kde se lidičkové mohou setkávat a vytvářet další situace. Tak postavte si vlastní městečko a hrajte si s virtuálními lidičkami.

Snad byl tento článek alespoň pro někoho přínosný, neboť co člověk, to jiné zájmy a záliby.

Máte rádi elektronické hračky? Setkali jste se již s Cube World? Máte pořízenou jednu nebo více krabiček doma?

 

Popcorn
(Foto: Oficiální zdroj)3 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •