Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jako každý rok, i letos jsme se dočkali 3. - 5. března malého knižního veletrhu na Černé louce, který byl spojen s veletrhem svatebním a dovolenkovým.

Ostravský knižní veletrh 2017

knizni veletrh - 1
zdroj: Archiv blogerky knizni veletrh - 1
aktualizováno 18.03.2017, 00:00 | 18.03.2017, 00:00 | Lucie Tomanová/Krasna.cz

Jako každý rok, i letos jsme se dočkali 3. - 5. března malého knižního veletrhu na Černé louce, který byl spojen s veletrhem svatebním a dovolenkovým.

I zde zasáhly vyšší síly a nástup EET nakonec opozdil začátek veletrhu. Když se ale konečně otevřela pokladna, návštěvníci brzy mizeli směrem jednotlivých veletrhů za jedno vstupné. Já samozřejmě zamířila na ten knižní, kde mne už od 10 hodin lákala beseda.

 

knizni veletrh - 2
(Foto: Archiv blogerky)

 

Letos byl veletrh na stánky s nakladateli chudší. Mé oblíbené nakladatelství Fantom Print jsem bohužel nenašla, tak doufejme, že je to jen letošní dočasná situace a další rok se s nimi potkáme znovu. Pro mne příjemnou informací bylo, že by se následující rok mělo objevit i nakladatelství Epocha se svým stánkem.

 

knizni veletrh - 3
(Foto: Archiv blogerky)

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

Knihy pro romantické i dobrodružné duše
VLOG: Jak si vybírám nové knihy?
Nejlepší weby a aplikace pro všechny milovnice knih!

 

Toto nakladatelství nedávno vydalo Josefovi Pecinovskému druhý díl Arestonu – Útěk z Arestonu. A právě s touto knižní sérií pan Pecinovský na veletrhu vystoupil formou besedy. Díky opoždění u pokladny se nakonec beseda posunula o čtvrt hodiny a o to více se bohužel ukrátil její čas. Areston byl ovšem posluchačům lákavě představen, rozebrány originální nápady autora, komplexnost tohoto vězeňského světa a jeho fungování.

 

knizni veletrh - 4
(Foto: Archiv blogerky)

 

Po několika dotazech jsme ovšem byli zastaveni časem kvůli programu, a tak jsem si šla blíže prozkoumat veletrh. Pouze s Arestonem v batohu a milými zážitky jsem ovšem neodcházela. Zastavila jsem se ještě u stánku Knižního vesmíru, kde jsem se nakoupila spoustu knižních drobností a -neočekávaně- další knížku. Tento stánek se snažil návštěvníkům vynahradit nepřítomnost Fantom Printu, a tak měli nějakou fantastiku a knihy dalších žánrů u sebe.

 

knizni veletrh - 5
(Foto: Archiv blogerky)

 

Za mne nakonec příjemně strávené dopoledne, které většinou končím ještě na dovolenkovým veletrhu, kde si koupím klobásu a sýr – ta vůně se totiž vždy táhne všude a neodoláte.

 

knizni veletrh - 6
(Foto: Archiv blogerky)

 

Tak třeba se mezi knihami na ostravském veletrhu setkáme opět za rok. Je sice maličký, ale o to blíže jste ke svým oblíbeným vydavatelům.1 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •