Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Až zas bude na horách sníh, můžeš s přáteli vyzkoušet místo celodenního lyžování adrenalinový snowtubing. Dnes ti poodhalím, co to vlastně ten snowtubing je.

Představuji ti adrenalinový snowtubing

Snowtubing
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Snowtubing
aktualizováno 12.04.2013, 11:49 | 12.04.2013, 11:27 | Lucie Tomanová/Krasna.cz

Až zas bude na horách sníh, můžeš s přáteli vyzkoušet místo celodenního lyžování adrenalinový snowtubing. Dnes ti poodhalím, co to vlastně ten snowtubing je.

Snowtubing je jízda na sněhu ve speciálních nafukovacích kulatých člunech. Pro tyto čluny je vytvořena ze sněhu speciální dráha, ať již rovná z prudkého kopce, nebo vjezd do zátočin. Dráha je pevně ohraničená sněžnými stěnami, ze kterých nelze vyjet, jízda je tak kontrolovatelná a bezpečná. Z člunu také nemůžeš vypadnout, neboť obsahuje úchyty, kterých se po dobu jízdy držíš.

Jestli jsi se obávala první jízdy na pomě či kotvě, zde nemusíš. Obsluha tvůj člun připojí ke speciálnímu vleku, který tě vyveze až nahoru, kde se člun sám vyvlékne, není tedy třeba nic dělat. Jediné, co je třeba udělat, abys nebyla brzděna, je umístit hák, za který jsi byla vytažena na vleku, do člunu.

PŘEČTI SI TAKÉ:
Sportuješ? A máš na to správné oblečení?
Nejlepší sporty pro štíhlou linii

Při domluvě s obsluhou by neměl být problém vytvořit také skupinku lidí za sebou, tedy takzvaný vláček, v kterém uskutečníš sjezd společně s přáteli.

Naposledy jsem zkoušela snowtubing na sjezdovce Horal (video z dráhy výše), kde orientačně stálo 5 jízd 150 korun.

 3 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •