Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je vaším oblíbeným městem New York? Pak jistě nepřehlédněte tento článek, který vám nabídne nový kabátek prosycený tímto místem, ukazující váš temperament.

Toaletní voda New York Muse

Vůně Elite Models
zdroj: Oficiální zdroj Vůně Elite Models
aktualizováno 23.05.2012, 12:42 | 12.04.2012, 16:09 | Lucie Tomanová/Krasna.cz

Je vaším oblíbeným městem New York? Pak jistě nepřehlédněte tento článek, který vám nabídne nový kabátek prosycený tímto místem, ukazující váš temperament.

Oním novým kabátkem s nádechem New Yorku je dámskávůně pocházející z nové kolekceEliteModels obsahující vůně mimo jiné i z měst dalších zemí, jimiž jsou Rio, Paříž a Londýn.

 

Tak jako se staráme o náš vzhled, věnujeme velkou péči našemu oblečení a doplňkům, měli bychom stejnou péči věnovat našemu voňavému vzhledu, vždyť vůně je ta, která zdůrazňuje naši osobnost, která zdůrazňuje hravost či vážnost. Stejně jako oblečení bychom vůní měli mít více, abychom podtrhli každou situaci či náladu, vždyť přeci nechceme, aby se nám daná vůně omrzela či vyvoněla. Proč tedy do svého šatníku nezařadit právě New York Muse - naši New Yorkskou múzu?

 

Vůně Elite Models
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Toaletní voda NewYorkMuse nás očekává v krabičce nočního New Yorku s příslibem nespoutanosti a nekonečnosti večerní párty. Tuto vůni chrání a udržuje průhledný flakónek nechávající na obdiv narůžovělou barvu 50ml parfému. New York Muse je toaletní voda pod záštitou modelingové agentury EliteModels. Proč zrovna modelingová agentury? Vždyť ta pracuje s dívkami po celém světě a ochutnala vůně mnoha měst a míst. Nyní i nám, běžným ženám nabízí možnost ochutnat kousek exotiky.

 

Vůně Elite Models
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

To první, co po aplikaci ucítíte, jsou tóny lotosového květu, listů gardénie a červeného pomeranče. Jakmile hlava vůně ustoupí do pozadí, obklopí nás sladké srdce obsahující červenou pivoňku, krémovou fialku a exotickou orchidej. Podtónem, který nás bude doprovázet po celou dobu a plně vynikne až po vyprchání předchozích dvou složek, je základ z černé vanilky, pačuli a pižma.

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

S jarem nový parfém. Vyber si z nejnovějších trendů
Nadchlo nás: Vůně RIO GLAM GIRL od Elite Models!

 

Tak vítejte ve městě, kde to neustále žije, vítejte ve městě nekonečných možností. Vítejte v New Yorku.

 

Zaujala vás tato vůně? Pak ji získejte do svého šatníku vůní zcela zdarma v soutěži o nejlepší navržený obal. Soutěž se týká všech 4 vůní, takže záleží jen na vašem vkusu, o kterou se pokusíte zasoutěžit. Soutěž naleznete na stánkách www.elite-vune.cz.7 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •