Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Už máš doma svoji krabičku krásy? Že nevíš, oč jde? Tak pozorně čti dál.

Už máš svoji krabičku krásy?

Ladybox - 1
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Ladybox - 1
aktualizováno 22.11.2012, 13:05 | 22.11.2012, 00:00 | Lucie Tomanová/Krasna.cz

Už máš doma svoji krabičku krásy? Že nevíš, oč jde? Tak pozorně čti dál.

Krabičky krásy jsou již velmi rozšířeny ve světě a nyní tento trend startuje i u nás. Co je to vlastně ta krabička krásy? Za určitou sumu ti přijde krabička plná kosmetických vzorečků + nějakého plného balení. Nikdy netušíš, co bude právě tvoje krabička obsahovat, občas dodavatel prozradí některou značku, ale to je vše.

Krabička krásy LadyBox

Pokud jsi dívka, která se ráda nechává překvapit, ale přesto nechce kupovat zajíce v pytli, můžeš se podívat, jak vypadala moje první krabičk, tedy její listopadová varianta.

Krabička LadyBox vychází každý měsíc za stálou cenu 259 korun. Při vytvoření účtu vyplníš drobný beauty dotazník, dle kterého ti bude balíček udělán na míru. LadyBox nalezneš na stránce ladybox.cz, kde si mimo jiné můžeš zakoupit za zvýhodněnou cenu výrobky, které se již v krabičkách objevily.

Krabička krásy u mne
Krabička na mě netrpělivě čekala na poště a já čekala ještě netrpělivěji na koleji, než mi otevřou. A pak jsem si konečně odnesla onen balíček domů. Vypadal malinkatě, ačkoliv po rozbalení jsem zjistila, že se do něj vejde opravdu mnohé.

Když jsem se prodrala bílou krabicí, čekala mne vevnitř krásná elegantní černá krabička ovázaná růžovou mašlí.

 

Ladybox - 2
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Jenomže jsem všude viděla jemný prášek – že by prach, to jako neuklízí? Tuto záhadu jsem ovšem vyřešila po otevření LadyBoxu. Jeden z jejich výrobků měl špatně svařený obal a všude se rozsypal, dokonce i ven na krabičku. Konkrétně se jedná o Kakaový energetický nápoj od Iswari, který zde nepředvedu, protože se bojím se sáčkem jakkoliv manipulovat.

Kakaový energetický nápoj od Iswari
Vzorek 20 g, cena v obchodě 181 Kč/ 250 g
Nápoj, který má ráno posloužit jako náhražka kávy. Může se použít do hrnku s horkým mlékem, nebo jako prášek nasypat do jogurtu či müsli.

I přes tuto nepříjemnost, kdy jsem balíček lehce vyčistila, než jsem jej vyfotila, jsem z následně objeveného obsahu byla nadšená. Ze všeho nejdříve jsem otevřela obálku, která obsahovala příjemný dopis o tom, proč jsou zrovna tyto produkty v krabičce, a na druhé straně dopisu byl kompletní soupis výrobků a bližší informace k nim.

 

Ladybox - 3
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Ihned na první pohled mne překvapilo, kolik plných balení vlastně krabička obsahuje. Za tak malou cenu tolik kosmetiky a další hodnotné vzorečky. Pojďme se nejprve podívat na plná balení.

 

Ladybox - 4
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Tvářenka od Fleur de Santé, Blush Chestnut Glow
Plné balení, cena v obchodě 269 Kč/5,2 g
Krásná tvářenka přidaná do krabičky podle vyplněného dotazníku – proto mi tak neuvěřitelně barevně sedla. Obsahuje praktické zrcátko a štětec.

Toaletní taštička od Fleur de Santé
Cena v obchodě 259 Kč
Zrovna o pořízení taštičky jsem nedávno uvažovala, takže mi opravdu kápli do noty. Je ve velikosti 25 x 7 x 15, vejde se toho do ní opravdu hodně.

PŘEČTI SI TAKÉ:
DIY: Jak si vyrobit svoje vlastní kosmetické paletky
Zkus kvalitní kosmetiku, vyplatí se ti to!

Tělové máslo od NIP+FAB, Coconut Latte
Cestovní balení 50 ml, cena v obchodě 250 Kč/200 ml
Úžasné máslo s nádhernou exotickou vůni kokosu. U mne opět trefa do černého, zrovna jsem přemýšlela nad koupí podobného výrobku s exotickou vůní. A když říkám vůně, tak u tohoto výrobku je to vůně s velkým V.

Řasenka od Yves Rocher, černá
Plné balení, cena v obchodě 155 Kč/6,5 ml
Řasenku jsem ještě nevyzkoušela, zrovna se mi jich nastřádalo více, ale upřímně jsem zvědavá, hodí se vždy. Kartáček má opravdu pěkný.

Tělové mléko od od Yves Rocher, Fleur de Noel – Fleur Féerique

Plné balení, cena v obchodě 159 Kč/300 ml
Speciální vánoční edice tělového mléka, které zrovna putuje na pulty. Krásná květinová vůně vydrží na těle celý den a je opravdu nádherná.

Že už toho je dost? Tím to ale nekončí, balíček obsahoval ještě nějaké vzorečky. Vzpomeň si na kakao zmíněné výše a nyní ještě připíši další. Co se týče vzorečků, každý dostal něco jiného, vždy bylo více variant a já dostala asi (pro mě) tu nejlepší.

 

Ladybox - 5
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

Exotický a masážní olej Pure Fiji
Vzorek 29 ml, cena v obchodě 290 Kč/90 ml
Příjemný voňavý olej, ještě jsem nevyzkoušela, jak rychle se vsakuje, ale jako olej by opravdu mohl posloužit na masáž. Už jsem zvědavá, až vyzkouším.

Tělové máslo Reniu
Vzorek 15 ml, cena v obchodě 60 Kč/15 ml
Asi jsem se zamilovala. Máslo je úžasné, krásně se vsakuje a hlavně báječně voní. Obdržela jsem vůni melounu - vůně je nádherná a dlouhotrvající!

Kromě výše zmíněných výrobků se v krabičce nachází i mnoho slev. Spotřební doba obdržených výrobků je více než rok.

Tak co myslíš, stojí to za tu cenu, či nikoliv? Já osobně jsem (i přes onu nehodu) přímo nadšená, a pokud mi to finance dovolí, asi budu v objednávání pokračovat. Cena výrobků v balíčku je mnohonásobně vyšší, než kterou jsem zaplatila, a opravdu mne složení krabičky nadchlo.

Znáš krabičku krásy? Vyzkoušela jsi již LadyBox? Co říkáš na jeho listopadový obsah?9 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •