Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pořád jsi ještě nepopadla kamarádku a nikam jste si nevyrazily?

Využij s kamarádkou letních dnů!

Léto
zdroj: Thinkstockphotos Léto
aktualizováno 09.08.2016, 00:00 | 09.08.2016, 00:00 | Lucie Tomanová/Krasna.cz

Pořád jsi ještě nepopadla kamarádku a nikam jste si nevyrazily?

Chyba, podnikněte něco, dokud máte volno přes společné letní prázdniny nebo si zařiďte společný víkend. Vždyť v létě se dá užít spousta zábavy.

 

Na kolo nebo pěšky


Vytipuj nějaký ten krásný slunečný den, popadni s kamarádkou kolo, kolečkové brusle nebo i jen seberte tenisky a někam vyrazte. Nejlépe někam do přírody, která ti nabídne nejen zdravý vzduch, uklidňující prostředí (a prostě balzám na nervy – zoceluj před školou!), ale hlavně jedinečný zážitek.

 

Vyberte společně místo, které vás zajímá. Je jen na tobě s kamarádkou, zda vás zláká nějaký hrad či zámek na kopci nebo nádherný výhled, lákavé jezero či jen prostě schovaný vodopád uprostřed lesů. Takových míst je v České republice opravdu spousta, a pokud jich budete chtít opravdu prožít, co takhle s sebou vzít stan a zažít noc v přírodě?

 

PŘEČTI SI TAKÉ:

7 důvodů, proč neběhám, ale ty bys měla!
JAK TO VIDÍ KLUCI: Sex na jednu noc

 

Navštivte českou pláž


Věděla jsi o tom, že ačkoliv Česká republika nemá přístup k moři, má svoji pláž? Pak rozhodně neváhej vzít svoji kamarádku a užít si zbytek léta na vranovské pláži. Přesně tak, Vranovská přehrada má svoji vlastní pláž a je velmi vyhledávaná. Kromě toho, že jsi ve své zemi a tvoje máma se tak může strachovat méně, navíc se tu dorozumíš, platíš svojí měnou a užiješ si to tu stejně jako v zahraničí.

 

Kromě sluníčka, vody, opalování si užiješ i plavání, které je velmi zdravé pro tvé tělo. Přiznejme si – všichni dneska sedíme u počítače a naše páteř dostává zabrat, zvláště pokud neposilujeme zádové svaly. Plavání je něco, co ti zpevní celé tvé tělo, budeš se cítit fit a fajn. Tak proč si to s kamarádkou u vody neužít?

 

 

Dopřejte si trochu kultury


Kromě vody a slunce neváhej vzít kamarádku také na nějakou kulturní akci, ať už je to výstava, improvizované divadlo nebo nějaké menší hudební vystoupení. Pobavíte se, rozšíříte si obzory a budete mít další společné zážitky, které k přátelství patří.

 

Máte nějakou korunu navíc? Festivaly různých ražení, ve kterých rozhodně naleznete něco lákavého, jsou v plném proudu. Koncerty, divadla a další příležitosti na obohacení vašeho kulturního života na vás již čekají.

 

Tak už víš, co se v nejbližších dnech koná ve tvém městě?

 0 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •