Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dostala jsem jako dárek kosmetiku od značky Crabtree & Evelyn. Nikdy jsem o ní neslyšela, tak jsem ihned sedla k internetu a zapátrala. Mezitím jsem také výrobky vyzkoušela a rozhodla se s vámi o své poznatky podělit.

Vyzkoušej kosmetiku, kterou používá i královská rodina

Kosmetika Crabtree & Evelyn
zdroj: krasna.cz/archiv blogerky Kosmetika Crabtree & Evelyn
aktualizováno 07.09.2012, 00:19 | 07.09.2012, 00:00 | Lucie Tomanová/Krasna.cz

Dostala jsem jako dárek kosmetiku od značky Crabtree & Evelyn. Nikdy jsem o ní neslyšela, tak jsem ihned sedla k internetu a zapátrala. Mezitím jsem také výrobky vyzkoušela a rozhodla se s vámi o své poznatky podělit.

Kosmetika nepatří mezi nejlevnější, ovšem jako dárek potěší jistě každého, stejně jako mne.

Firma Crabtree & Evelyn je původem britská firma věnující se od svého počátku přírodní kosmetice. Poprvé světlo světa tato značka výrobků spatřila roku 1972, kdy se ještě specializovala na výrobu mýdel, v dnešní době v její nabídce ovšem nalezneme nepřeberné množství druhů kosmetiky (a nejen jí!), která se v podobě různě voňavých kolekcí jistě zalíbí každému.

Mohlo by se zdát, že firma nese jméno podle svého zakladatele, ovšem není tomu tak. Byla založena Cyrusem Harveym, který svou inspiraci pro název nalezl v anglickém botanikovi Johnu Evelynovi, první část názvu pak pochází z anglické jabloně Crab Apple Tree.

Co by vás mohlo zaujmout, je fakt, že tuto značku si velmi oblíbila britská královská rodina, která je jejím stálým odběratelem.

 

Kosmetika Crabtree & Evelyn
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

La Source
Kolekce La Source je zaměřena na mořskou vůni. Tomu přizpůsobuje i design výrobků, který si osvojil svěže modrou barvu v kombinaci s bílou. Dominantním symbolem této kolekce je mořská mušle, kterou naleznete na každém výrobku i jeho obalu.

Tato kolekce je velmi rozmanitá - obsahuje různé druhy olejů, masážních mýdel, další koupelovou péči, velký výběr výrobků pro péči o nohy, osvěžující a voňavé spreje a mnoho dalších. Já vyzkoušela dva výrobky z této mořské kolekce, jsou jimi Body Scrub a Body Mist.

Vlevo na obrázku Body Scrub, vpravo Body Mist.

 

Kosmetika Crabtree & Evelyn
(Foto: krasna.cz/archiv blogerky)

 

La Source: Body Scrub
Výrobek Body Scrub je příjemný krémový peeling určený pro tělo. Jeho významnou složkou je mátový olej a malinké granulky pemzy. Krém je laděn jako celá kolekce do modré barvy s příjemnou svěží vůní.

Jak jej použít?

Během koupele aplikujte malé množství na danou část těla a krouživými pohyby masírujte kůži. Zaměřte se především na místa s největší tendencí k tvrdnoucí kůži, jimiž jsou lokty a kolena. Nakonec vše opláchněte vodou. Doporučuji aplikovat ve sprše. Ve vaně na dně vám budou koupel zpříjemňovat“ opláchnuté granulky pemzy.

Krém vás zbaví odumřelých buněk kůže, pokožku projasní a napomůže k jejímu lepšímu fungování.

PŘEČTI SI TAKÉ:
TESTUJEME: Rozmazlující péče pro tvou hladkou pokožku
Letní kosmetické nutnosti pro tvé vlasy

Jediné minus, které jsem na přípravku našla, je balení. Tuba se velmi špatně zavírá, zejména z počátku, kdy je ještě plná.

La Source: Body Mist

V průhledném plastovém obalu se nachází modrá tekutina s krásnou vůní oceánu a jemného přímořského vánku, který bude hladit vaše tělo. Tato tělová vůně krásně osvěží a příjemně provoní vaši pokožku, mořské extrakty se postarají o její hladkost a zdravý vzhled.

Jak jej použít?
Jedná se o body sprej, který nemá tak intenzivní vůni jako parfém. Jeho aplikace se tedy nevztahuje pouze na určité pulzující body na těle, je určen pro celé tělo. Upozorňuji, ihned po aplikaci nezkoušejte k tělu přivonět, první akcent, který je třeba nechat vyvanout, je opravdu intenzivní.

Vůně je velmi příjemná, dobře se aplikuje, jen pozor, pokud plánujete pěkné chvilky se svým partnerem či přítelem - tento sprej není určen ke konzumaci :-)4 hlasů
Vaše hodnocení
 

Všechny blogerky a blogeři

  •